Kırşehir'de 91 Kişi Kutsal Topraklara Uğurlandı - Son Dakika

Kırşehir'de 91 Kişi Kutsal Topraklara Uğurlandı

19.02.2012 13:00
Kırşehir'de 91 Kişi Kutsal Topraklara Uğurlandı, System.String[]

Kırşehir'de 91 kişi kutsal topraklara uğurlandı.

Kırşehir'de 91 kişi kutsal topraklara uğurlandı.

Cacabey caminde toplanan 91 umre yolcusu, yakınları tarafından yolcu edildi. Umre yolcularını uğurlamaya gelen İl Müftüsü Mustafa Balık, normal tip umreye giden bu grubun kutsal topraklarda 20 gün kalacaklarını belirtti.

Balık, "Umrecilerimizden 91 kişiyi uğurladık. Mekke ve Medine'de 10'ar gün kalacaklar. Kendilerine Cenab-ı Allah'tan kazasız belasız hayırlı yolculuklar diliyorum. Bu yıl gençlerin katılımı yaşlılara oranla daha fazla, gençlerin sayısının fazla olması beni çok mutlu etti. Gençlikte yapılan ibadet daha güzeldir. Allah bütün umrecilerin ibadetlerini kabul etsin" diye dua etti.

Kutsal topraklara yolcu edilen kafile 9 Mart'ta Kırşehir'e dönecek.

- KIRŞEHİR

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Kırşehir'de 91 Kişi Kutsal Topraklara Uğurlandı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Kılıçdaroğlu parti grubunda Bahçeli'ye teşekkür etti: İktidarın rezilliği bundan iyi anlatılamazdı Aşiret düğününde gelin ve damada 40 dakikada 1 milyon liralık takı Erdoğan'ın duyurduğu yeni doğal gaz müjdesi için çalışmalar başladı! İşte Tuna-1 kuyusundan ilk görüntüler Pişkin katil altınlarını çalıp öldürdüğü kadının cenazesine katılmış! Ağlayarak başsağlığı dilemiş Oyuncu Gurur Aydoğan, ticarete atılmaya karar verdi Nusret'in mekanının önündeki kuyrukla ilgili bomba iddia: Kişi başı 3 bin lira ödeniyor Adana'da polislerin dezenfektan sorduğu taksici, tıraş losyonu gösterdi Son Dakika! Akşener'den Ümit Özdağ'ın iddiasına yanıt: İstanbul İl Başkanı'na karşı FETÖ'cü söylemi çok büyük yalandır