Kırşehir'de köy içi yolları yenileniyor - Son Dakika

Kırşehir'de köy içi yolları yenileniyor

5 gün önce

Kırşehir Özel İdaresi Genel Sekreteri Kurtuluş Yılmaz, merkez ve 5 ilçede köy içi yollarında yapım ve bakım çalışmalarının devam ettiği belirtti.

Kırşehir'de köy içi yolları yenileniyor, System.String[]

Kırşehir Özel İdaresi Genel Sekreteri Kurtuluş Yılmaz, merkez ve 5 ilçede köy içi yollarında yapım ve bakım çalışmalarının devam ettiği belirtti.

Yılmaz, yaptığı açıklamada, Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan ekiplerin merkez, Mucur, Akçakent, Çiçekdağı, Kaman, Akpınar, Akçakent ilçelerindeki farklı köylerde yol yapım çalışmalarını sürdürdüğünü ifade etti.

Hazırlanan 2020 planı dahilinde köy içi yollarında bakım ve yapım çalışmaları yapıldığını vurgulayan Yılmaz, "2020 yılı yol yapım işlerimiz kapsamında vatandaşlarımızdan gelen talepler ve planladığımız programlar kapsamında köy içi yol yapım çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Amacımız köylerde yaşayan vatandaşlarımızın yol konusunda yaşadığı sıkıntıları ortadan kaldırmaktır." sözlerini kullandı.

Yılmaz, merkez ve ilçelerdeki çok sayıda köy içi yolunda stabilize yol ve bakım çalışmalarının tamamlandığını kaydetti.

Haber Yayın Tarihi: 16.01.2020 05:26 Kaynak: AASon Dakika

Kadın cinayetleri son bulmuyor! İki kadın pompalı tüfekle öldürüldü
Çin'de görülen koronavirüs salgını ABD'ye ulaştı TBMM bugün bomboştu! Sadece bir vekil gitti Cüneyt Özdemir'den sert tepki: THY'ye atılan en büyük iftiralardan biridir

Son Dakika Haberleri