Kırşehir'de otobüs firmasından İzmir'e 3 gün ücretsiz sefer - Son Dakika

Kırşehir'de otobüs firmasından İzmir'e 3 gün ücretsiz sefer

31.10.2020 15:37
Kırşehir'de otobüs firmasından İzmir'e 3 gün ücretsiz sefer, System.String[]

Kırşehir'de bir otobüs firması, İzmir seferlerini 3 gün ücretsiz düzenleyecek.

Kırşehir'de bir otobüs firması, İzmir seferlerini 3 gün ücretsiz düzenleyecek.

Kırşehir merkezli hizmet veren özel bir otobüs firması, sosyal medya hesaplarından Kırşehir - İzmir ve İzmir - Ankara seferlerini 3 gün süreyle ücretsiz yapılacağını duyurdu.

Firma yetkilisi Yılmaz Şanal, yaşanan depreme üzüldüklerini ve destek vermek için kısa sürede harekete geçtiklerini belirtti.

Sosyal medya hesaplarından duyuru yaparak Kırşehir'den İzmir'e ya da İzmir'den Kırşehir, Ankara'ya gelmek isteyen vatandaşlar için seferlerin ücretsiz yapılacağını vurgulayan Şanal, "Kırşehir'deki vatandaşların bazılarının akrabaları İzmir'de yaşıyor. ya da İzmir'de yaşayanlardan Kırşehir'e ya da Ankara'ya gitmek isteyenler olacaktır. Bu nedenle bu seferlerimizi ücretsiz yaptık. 3 gün süreyle başlattığımız uygulama ile depremin yaşandığı İzmir'e ve İzmir halkına destek olmayı amaçlıyoruz. Depremlerde bölge, şehir, dil, ırk ayrımı söz konusu olmaz. Herkesi de depremde sorun yaşayanlara yardımcı olmaya davet ediyoruz." ifadelerini kullandı.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kırşehir'de otobüs firmasından İzmir'e 3 gün ücretsiz sefer - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Gençlerbirliği ile Gaziantep 1-1 berabere kaldı 2000 yılına ait fotoğraf her şeyi ortaya çıkardı! Rıza Bey Apartmanı ile ilgili dehşete düşüren detay Kanserden hayatını kaybeden Dilay Kemer'in hastalığa yakalanma hikayesi ortaya çıktı İzmir'de yıkılan binada kullanan malzemeler kalitesiz çıktı Son Dakika! İzmir'de 23 saat sonra gelen mucize! Anne ve 4 çocuğu enkaz altından çıkarılıyor Kızını arayıp "Cesetleri alın" diyen baba, eşini öldürüp aynı silahla hayatına son verdi 17 saat sonra kurtarılan İnci, enkaz altında böyle bekledi: Abla çok korkuyorum, elimi tutar mısın Şaka yapmak isterken elindeki av tüfeğiyle arkadaşını öldürdü