Kırşehir'de ramazan ayında ihtiyaç sahipleri sevindirildi - Son Dakika

Kırşehir'de ramazan ayında ihtiyaç sahipleri sevindirildi

05.05.2021 12:11
Kırşehir'de ramazan ayında ihtiyaç sahipleri sevindirildi, System.String[]

Türkiye Diyanet Vakfı Kırşehir Şubesi ve Kırşehir Müftülüğü iş birliğinde 41 yetim giydirilerek 120 hanenin ihtiyacı giderildi.

Türkiye Diyanet Vakfı Kırşehir Şubesi ve Kırşehir Müftülüğü iş birliğinde 41 yetim giydirilerek 120 hanenin ihtiyacı giderildi.

İl Müftülüğünden yapılan açıklamaya göre, ramazan ayında yetim çocuklara yönelik "Her Güne Bir Yetim 30 Güne 30 Yetim Projesi" ile ihtiyaç sahipleri için Hayır Çarşısı Projesi devam ediyor.

İki proje kapsamında ramazan ayında devam eden çalışmalarda din görevlileri ve Kur'an kursu usta öğreticileri görev aldı.

Türkiye Diyanet Vakfı Kırşehir Şubesi ve Kırşehir Müftülüğü iş birliğinde sürdürülen projelerde 120 hanede 685 kişinin gıda ihtiyacı giderildi, 41 yetim giydirilerek yüzleri güldürüldü.

İl Müftüsü Mehmet Yaman, projelerinin gerçekleşmesinde il içi ve dışından katkısı olan, emeği geçen tüm hayırseverlere ve din görevlilerine teşekkür etti.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kırşehir'de ramazan ayında ihtiyaç sahipleri sevindirildi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Türkiye'de 15 Mayıs günü koronavirüs nedeniyle 236 kişi vefat etti, 11 bin 472 yeni vaka tespit edildi Son Dakika: Türkiye'de 15 Mayıs günü koronavirüs nedeniyle 236 kişi vefat etti, 11 bin 472 yeni vaka tespit edildi Beşiktaş şampiyonluk yolunda son virajda Göztepe'yle karşılaşıyor! Maçta ilk 11'ler belli oldu Beşiktaş şampiyonluk yolunda son virajda Göztepe'yle karşılaşıyor! Maçta ilk 11'ler belli oldu Muharrem İnce'nin partisinin ismi ve logosu sızdı Muharrem İnce'nin partisinin ismi ve logosu sızdı Ailesini rehin alan şahıs, babasını öldürdü! 3'ü jandarma 6 kişiyi de yaraladı Ailesini rehin alan şahıs, babasını öldürdü! 3'ü jandarma 6 kişiyi de yaraladı Güldür Güldür Show'un Mustafa Sarıgül skeci sosyal medyada gündem oldu Güldür Güldür Show'un Mustafa Sarıgül skeci sosyal medyada gündem oldu Hamas saldırılara karşılık verdi, o anda plajda olan İsrailliler korku içinde sığınaklara kaçtı Hamas saldırılara karşılık verdi, o anda plajda olan İsrailliler korku içinde sığınaklara kaçtı AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem: Bakan Soylu büyük bir tehdit altında, onu korumamız lazım AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem: Bakan Soylu büyük bir tehdit altında, onu korumamız lazım Guardiola'yı çıldırtan kare! Ünlü teknik adamın kızı, ezeli rakip futbolcusuyla dudak dudağa yakalandı Guardiola'yı çıldırtan kare! Ünlü teknik adamın kızı, ezeli rakip futbolcusuyla dudak dudağa yakalandı
Advertisement