Kırşehir'den Van'a 5 Kişilik Sağlık Ekibi Gitti - Son Dakika

Kırşehir'den Van'a 5 Kişilik Sağlık Ekibi Gitti

12.01.2012 13:34
Kırşehir'den Van'a 5 Kişilik Sağlık Ekibi Gitti, System.String[]

Kırşehir İl Sağlık Müdürlüğü'nde görevli 5 sağlık çalışanı, Van'a gitti.

Kırşehir İl Sağlık Müdürlüğü'nde görevli 5 sağlık çalışanı, Van'a gitti. Depremzedelerin tedavileri için bölgeye giden ekipler 15 gün bölgede kalacak.

İl Sağlık Müdürlüğü Van'daki depremzedelerin sağlık sorunlarına çare olması amacıyla 5 kişilik sağlık ekibini Van'a gönderdi. 15 gün süre ile Van'da görev yapacak olan ekip kış aylarında depremzedelerin karşılaşacağı her türlü sağlık sorunlarında yanlarında olacak.

Konuyla ilgili açıklama yapan Kırşehir Sağlık Müdürü Selçuk Büyüker, " Sağlık Bakanlığı'nın talimatları doğrultusunda sağlık çalışmalarında görevlendirilmek üzere 2 şoför, 2 sağlık memuru ve 1 paramedik arkadaşımızı Van'a gönderdik. Ekip, Van'da belli bir süre çalışacak. Bu ekip geldikten sonra başka bir ekibi yine bölgeye sevk edeceğiz. Ekipler, yaklaşık 15 gün süre ile Van'da görev yapacaklar." dedi.

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Kırşehir'den Van'a 5 Kişilik Sağlık Ekibi Gitti - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika: Türkiye'de 27 Ekim günü koronavirüs nedeniyle 76 kişi vefat etti, 2209 yeni vaka tespit edildi Azerbaycan milletvekili Paşayeva'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısına destek: Fransız mallarının boykotuna başlıyoruz Selçuk Bayraktar'dan Tele1 TV'nin İHA'larla ilgili haberine sert tepki: Siz isteseniz de istemeseniz de uçacak Son Dakika: 500 lirayı aşan altından yeni rekor geldi Azerbaycanlı öğretim görevlisi Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup yazdı: Bizi öldürün ama onlara bırakmayın İstanbul Valiliği'nden Kılıçdaroğlu'nun "İmamoğlu toplantıya çağrılmadı" iddialarına yanıt: Biz davet ettik ama taziyem var dedi katılmadı Manchester United, Sancho ve Haaland için 1,9 milyar TL ödemeye hazır Bornozla yatağa atlayan Nusret Gökçe'nin cinsel organı göründü