Kırşehir'e Yer Altı Çöp Konteynerleri Yerleştiriliyor - Son Dakika

Kırşehir'e Yer Altı Çöp Konteynerleri Yerleştiriliyor

07.09.2012 11:00
Kırşehir'e Yer Altı Çöp Konteynerleri Yerleştiriliyor, System.String[]

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, ihale ile aldıkları 50 adet yer altı çöp konteynerinin mahallelere yerleştirilmeye başlandığını bildirdi.

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, ihale ile aldıkları 50 adet yer altı çöp konteynerinin mahallelere yerleştirilmeye başlandığını bildirdi.

Bahçeci, yaptığı açıklamada, son yapılan ihale ile 50 adet yer altı çöp konteyneri alındığını ifade ederek, acil ihtiyacı olan mahallelerden başlamak üzere 28 adet konteynerin bazı mahallelere yerleştirildiğini, diğerleri için de yer araştırmasının devam ettiğini vurguladı.

İhtiyaç görüldüğü takdirde yer altı konteynerlerinin caddelere de yerleştirileceğini kaydeden Bahçeci, "Yer altı çöp konteynerlerinin yerleştirilmesinin yanı sıra, eskiyen çöp konteynerlerini ve kovalarını da yenilemeye devam ediyoruz. Bu çalışmanın sonucunda Kırşehir'de yenilenmemiş çöp konteyneri ve kovası kalmayacaktır" dedi.

Yayıncı: Abdullah Yıldız - KIRŞEHİR

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Kırşehir'e Yer Altı Çöp Konteynerleri Yerleştiriliyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Galatasaray'ın listesinde bulunan eski futbolcusu Seri'ye lisans çıkarılmadı Netflix, Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolde olacağı bilim-kurgu dizisi çekecek Hayırsız evlat, yanında getirdiği silahla annesini ayaklarından vurdu İstanbul'da trafik denetimlerinde "uyuşturucu kiti" kullanılmaya başlandı Başakşehir'le karşılaşacak Leipzig'de Amadou Haidara koronavirüse yakalandı Doğuş'un gazeteci eşi Xosqedem Hidayetgizi, Karabağ cephesine gitti Ozan Tufan'ın Pelkas'la ilgili gafı sonrası F.Bahçe'nin yaptığı paylaşım büyük ses getirdi Çoklu organ yetmezliğinden dolayı ölüm döşeğindeki Hakan Taşıyan'ın son hali sevenlerini kahretti