Kırşehir Kent Konseyi Genel Kurulu Toplanıyor - Son Dakika

Kırşehir Kent Konseyi Genel Kurulu Toplanıyor

19.01.2012 10:40
Kırşehir Kent Konseyi Genel Kurulu Toplanıyor, System.String[]

Kırşehir Belediyesi Kent Konseyi 2012 yılının ilk toplantısı yapılacak.

Kırşehir Belediyesi Kent Konseyi 2012 yılının ilk toplantısı yapılacak.

Belediye Başkanı ve Kent Konseyi Başkanı Yaşar Bahçeci, kentin kalkınma önceliklerinin, sorunlarının, vizyonlarının sürdürülebilir kalkınma ilkeleri temelinde belirlendiği, tartışıldığı, çözümlerin geliştirildiği ortak aklın ve uzlaşmanın esas olduğu yönetim mekanizmalarından Kent Konseyinin Genel Kurul toplantısının Kültür Müdürlüğü Salonunda 21 Ocak Cumartesi günü 12.00'de gerçekleştirileceğini ifade etti.

Bahçeci, "Kadın, Engelli ve Gençlik Meclisleri başta olmak üzere Kent Konseyi'nin görev alanlarında, yönetim anlayışına dayalı ve sürdürülebilir kalkınma içinde çeşitli toplum kesimlerinin kent yönetimine katkıda bulunmalarını, kaliteli ve yaşanabilir bir kentin yönetiminde aktif rol almalarını hedefleyen ve gönüllülük esasında oluşmuş platformları çalıştırmaya devam ediyoruz. Amacımız kent yaşamında, kent vizyonunun ve hemşehrilik bilincinin geliştirilmesi, kentin hak ve hukukunun korunması, sürdürülebilir kalkınma, çevreye duyarlılık, sosyal yardımlaşma ve dayanışma, saydamlık, hesap sorma ve hesap verme, katılım ve yerinden yönetim ilkelerini esas alan bir yönetim modelini sürdürmektir" dedi.

- KIRŞEHİR

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Kırşehir Kent Konseyi Genel Kurulu Toplanıyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Memurun fazla mesai ücretine zam! İşte önümüzdeki yıl saat başı verilecek ücret Marcus Thuram, kendisini tanımayan güvenlik görevlisine Google'dan fotoğraflarını gösterdi Azeri spiker, Zengilan kentinin işgalden kurtarılması haberini ağlayarak sundu Son Dakika! Büyükçekmece'de eğitim uçağı düştü, ilk müdahale çevredeki vatandaşlardan geldi Hemen hemen hepimizde var! Telefon israfı milli serveti eritiyor Bakan Koca'nın ismini vererek uyardığı kentimizden yasak haberi geldi TSK, yerli ve milli silahları ilk kez kullandı! Yapılan atışlar, Azerbaycanlı kardeşlerimize ithaf edildi Paşinyan "Karabağ olmazsa biteriz, silahlanın" çağrısı yapmıştı! Azerbaycan, Karabağ'ın kalbine giden kenti kuşattı