Kırşehir Özel İdare ekipleri filyasyon ekiplerinin köylere ulaşmasına yardımcı oldu - Son Dakika

Kırşehir Özel İdare ekipleri filyasyon ekiplerinin köylere ulaşmasına yardımcı oldu

18.02.2021 13:51
Kırşehir Özel İdare ekipleri filyasyon ekiplerinin köylere ulaşmasına yardımcı oldu, System.String[]

Kırşehir İl Özel İdare ekiplerinin yapılan çalışmalarla filyasyon ekiplerinin köylere ulaşmasına katkı sağladığı belirtildi.

Kırşehir İl Özel İdare ekiplerinin yapılan çalışmalarla filyasyon ekiplerinin köylere ulaşmasına katkı sağladığı belirtildi.

İl Özel İdaresinden yapılan açıklamada, il genelinde iki gün aralıklarla süren yağış için karla mücadele ekipleri oluşturulduğu ifade edildi.

Kent merkezine bağlı köyler ve 6 ilçede 31 iş makinası ve 53 personel ile iki gün boyunca kar mücadelesi yapıldığı belirtilen açıklamada, köy yollarının ulaşıma açılması için büyük bir özveri ile mücadele edildiği aktarıldı.

Yeni tip koronavirüsle mücadele kapsamında filyasyon ekiplerinin köylere ulaşımına da katkı yapıldığı vurgulanan açıklamada, Akpınar ilçesine bağlı Kelismailuşağı köyü yolunu açıp, ekibin buraya ulaşmasının sağlandığı kaydedildi.

AK Parti Akpınar İlçe Başkanı Harun Kahraman da İl Özel İdaresi ekiplerinin iki gün süren kar yağışı ve tipi nedeniyle ilçelerinde kapanan köy yollarını açmak için çalışma yaptığını, yolların sıkıntı yaşanmadan ekipler tarafından açıldığını aktardı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kırşehir Özel İdare ekipleri filyasyon ekiplerinin köylere ulaşmasına yardımcı oldu - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Ertuğrul Sağlam: Kirli futbol düzeninde tertemiz kalabilmek de şampiyonluktur Ertuğrul Sağlam: Kirli futbol düzeninde tertemiz kalabilmek de şampiyonluktur TRT'nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Kıbrıs, Yavru Vatan'da krize neden oldu TRT'nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Kıbrıs, Yavru Vatan'da krize neden oldu TFF 1. Lig'de şampiyon Adana Demirspor ile ikinci Giresunspor Süper Lig'e yükseldi TFF 1. Lig'de şampiyon Adana Demirspor ile ikinci Giresunspor Süper Lig'e yükseldi Ürdün'den İsral'e Mescid-i Aksa notası! Maslahatgüzar, Dışişleri Bakanlığı'na çağrıldı Ürdün'den İsral'e Mescid-i Aksa notası! Maslahatgüzar, Dışişleri Bakanlığı'na çağrıldı Pınar Altuğ, yeni imajıyla ilgili gelen 'estetik' yorumlarına samimi itirafta bulundu Pınar Altuğ, yeni imajıyla ilgili gelen 'estetik' yorumlarına samimi itirafta bulundu Sedat Peker'in 'Kemiklerini kırdırdım' dediği eski vekil İşbaşaran'dan yanıt geldi: Seni fazla öttürmezler Sedat Peker'in 'Kemiklerini kırdırdım' dediği eski vekil İşbaşaran'dan yanıt geldi: Seni fazla öttürmezler Sedat Peker iddiasını yükseltip kolunu ortaya koydu: Ağar, Mansimov'u öldürtmek için polis katilini Türkiye'ye getirdi Sedat Peker iddiasını yükseltip kolunu ortaya koydu: Ağar, Mansimov'u öldürtmek için polis katilini Türkiye'ye getirdi Gözü dönen komşu, kızlarına mesaj attığı için mahkemelik olduğu çifti öldürdü Gözü dönen komşu, kızlarına mesaj attığı için mahkemelik olduğu çifti öldürdü
Advertisement