Kırşehir Ticaret Borsası seçimlerine doğru - Son Dakika

Kırşehir Ticaret Borsası seçimlerine doğru

26.05.2022 13:15
Kırşehir Ticaret Borsası seçimlerine doğru

Kırşehir Pastacılar ve Kasaplar Odası Başkanı Hasan Ünlü, Kırşehir Ticaret Odası Başkanlığına (KTB) aday olduğunu açıkladı.

Kırşehir Pastacılar ve Kasaplar Odası Başkanı Hasan Ünlü, Kırşehir Ticaret Odası Başkanlığına (KTB) aday olduğunu açıkladı.

Bir restoranda basın toplantısı düzenleyen Ünlü, üç dönemdir aynı görevi yürüttüğünü belirterek, yönetim kurulu ile ekim ayında yapılması planlanan KTB seçimlerine hazırlandıklarını ifade etti.

Kırşehir tarım ve hayvancılık sektörlerine daha iyi hizmet vermeyi amaçladıklarını vurgulayan Ünlü, şunları kaydetti:

"Kentimize hizmet yolunda Kırşehir Ticaret Borsası Başkanlığına adaylığımı açıklıyorum. Göreve geldiğimizde uygulamayı planladığımız farklı projeler planladık. Borsa üyelerine daha iyi hizmet verebilmek için kapalı hayvan pazarı, zahireciler için modern depo ve ofisler, hayvan pazarı üzerine yapılacak güneş enerjisi, hayvan hastanesi, tarım analiz laboratuvarı, hayvancılıkla uğraşan üyelerimiz için yem fabrikası, esnaf için otel gibi farklı alanlarda projelerimiz var."

YORUMLAR
500
Osmaniye Ticaret Borsası Osmaniye Ticaret Borsası Duy Beni - 1. Bölüm 2. Fragman Duy Beni - 1. Bölüm 2. Fragman Çanakkale Ticaret Borsası Çanakkale Ticaret Borsası
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kırşehir Ticaret Borsası seçimlerine doğru - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement