Kırşehir Tso'nun 100. Kuruluş Yıl Dönümü Etkinlikleri - Son Dakika

Kırşehir Tso'nun 100. Kuruluş Yıl Dönümü Etkinlikleri

23.08.2014 14:08
Kırşehir Tso'nun 100. Kuruluş Yıl Dönümü Etkinlikleri, System.String[]

Etkinlik kapsamında, "1. Tarım, Hayvancılık ve Tarım Teknolojileri" fuarı düzenlenecek.

Kırşehir'de, "1. Tarım, Hayvancılık ve Tarım Teknolojileri" fuarı organize edileceği bildirildi.

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selahattin Ekicioğlu, yaptığı yazılı açıklamada, 1914 yılında kurulan, ilin ticaretini geliştirmek ve ekonomiye katkı sağlamak amacıyla üyelerine hizmet veren odanın, 100'üncü yılında da aynı anlayışla yoluna devam ettiğini belirtti.

Yönetime geldikleri günden itibaren şeffaf yönetim anlayışı ile hareket ettiklerini vurgulayan Ekicioğlu, "Bütçeyi kontrol altına alarak yönetime ait giderleri sıfırladık. Hedeflerimiz arasında odamızı, İç Anadolu'nun geliri en yüksek ve üyelerine prestijli hizmet sunan odası haline getirmek var. Odamızın kuruluşunun 100'üncü yılı münasebetiyle hem hizmet kalitemizi artırmak, hem de üyelerimize daha kaliteli ve etkin hizmet vermek için çeşitli akreditasyon çalışmalarına müracaat ettik."

Odanın kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında 100. Yıl Hatıra Ormanı oluşturacaklarını ifade eden Ekincioğlu, şunları kaydetti:

"Etkinlik kapsamında folklor gösterilerinin yanı sıra Ustalar Topluluğu müzik dinletisi düzenlenecek ve mahalli sanatçılar ile Türk halk müziği sanatçısı Nurettin Rençber, konser verecek. Kutlamalar kapsamında ayrıca 1. Kırşehir Tarım, Hayvancılık ve Tarım Teknolojileri Fuarı düzenleyeceğiz. 26-29 Eylül tarihleri arasında kapalı pazar yerinde düzenlenecek fuar ile rekabetin arttığı farklılaşan pazar yapısında kentimizi ve firmalarını bir adım öne çıkarmayı amaçlıyoruz."

Ekicioğlu, fuara katılacak firmaların müracaatlarının devam ettiğini belirtti. - Kırşehir

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Kırşehir Tso'nun 100. Kuruluş Yıl Dönümü Etkinlikleri - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Bursa Valiliği, "Restoran bakan yardımcısı için açıldı" iddiasını yalanladı Duayen sanatçı Haldun Dormen koronavirüse yakalandı Çin'den şok görüntüler! SARS virüsü nedeniyle karantinaya alınmak istenen 14 bin kişi kaçmaya çalıştı Selin Ciğerci'nin arabasında açıklama yapan Melisa Emirbayer: Seren Serengil tarafından oyuna getirildim Hollanda diken üstünde! Henüz koronavirüs salgını bitmeden kuş gribi patlak verdi Oyuncu Sean Connery'nin ölüm haberini yeni duyan Rasim Ozan Kütahyalı kendine kızdı: Allah benim belamı versin Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Fitne ateşi" yorumu sonrası AK Partili isimlerden Arınç'a peş peşe istifa çağrısı Öfkelenen koca, hareket halindeki araçtan eşini attı! Talihsiz kadın feci şekilde can verdi