Kırşehir TSO'nun logo yarışması - Son Dakika

Kırşehir TSO'nun logo yarışması

27.08.2019 17:08
Kırşehir TSO'nun logo yarışması, System.String[]

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası'nın (TSO) açtığı logo yarışmasına 57 tasarımın müracaat ettiği bildirildi.

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası'nın (TSO) açtığı logo yarışmasına 57 tasarımın müracaat ettiği bildirildi.

Kırşehir TSO'dan yapılan yazılı açıklamada, oluşturulan seçici kurulun müracaatı yapılan logo tasarımlarını değerlendirdiği ifade edildi.

Birinciliğe değer logo tasarımının belirlenemediği ifade edilen açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Kırşehir TSO'nun kurumsal kimlik çalışması kapsamında logo yarışması için ilana 57 müracaat yapılmıştır. Odamız toplantı salonunda oluşturulan seçici kurul Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Yılmaz, Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Pınar Demir, Mimarlar Odası Kırşehir Temsilcisi Mehmet Kurt, Kırşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Bilişim Teknolojileri Alan Şefi Deniz Toksöz ve Kırşehir Fatma Muzaffer Mermer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Grafik ve Fotoğraf Alan Şefi Ramazan Karahan toplanmış olup, Oda'ya ulaşan eserler rumuzlarıyla beraber oluşturulan seçici kurula sunulmuştur. Kurul tarafından Odamızı temsil eden bir logo çalışması seçilememiş olup, birinciliğe değer bir logo tasarımı belirlenememiştir."

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kırşehir TSO'nun logo yarışması - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

ABD Başkanı Trump'ın resmi sitesi hacklendi: Dünya, başkan tarafından yayılan sahte haberlere doydu Ankara'da doğalgaz patlaması: 3 yaralı Hobi bahçeleri ile ilgili kanun teklifi TBMM'de kabul edildi! Tarım arazilerini bölenlere hapis cezası var Charlie Hebdo'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a alçak saldırı! Ahlaksız karikatüre Türkiye'den tepki yağıyor Salgın nedeniyle Sakarya'daki tüm hastanelerde acil olmayan ameliyatlar durduruldu Ünlü model Emily Ratajkowski çırılçıplak hamilelik pozu verdi Ayrıldığı nişanlısı, Büşra ile annesini öldürdü Azerbaycan milletvekili Paşayeva'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısına destek: Fransız mallarının boykotuna başlıyoruz