Kırşehirspor'a 100 Bin Liralık Kaynak Sağlandı - Son Dakika

Kırşehirspor'a 100 Bin Liralık Kaynak Sağlandı

18.01.2012 15:06
Kırşehirspor'a 100 Bin Liralık Kaynak Sağlandı, System.String[]

Bölgesel Amatör Lig'de mücadele eden ve kayyum tarafından yönetilen Kırşehirspor'a 100 bin liralık kaynak sağlandı.

Bölgesel Amatör Lig'de mücadele eden ve kayyum tarafından yönetilen Kırşehirspor'a 100 bin liralık kaynak sağlandı.

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci tarafından açıklanan destekle mali sıkıntı çeken Kırşehirspor'a çeşitli esnaf ve işadamlarından ve Jeotermal A.Ş'den 100 bin TL kaynak sağlandığını söyledi.

Bahçeci,

Kırşehirspor'a kaynak oluşturmak için yapılan girişimler sonucunda, 50 bin TL Jeotermal A.Ş.'den, 20 bin lira da Ticaret Borsası'ndan ve kalan kısmının da Kırşehir'deki sanayici ve işadamlarından toplandığını belirtti.

Kırşehirspor'un sadece ikinci yarısı için destek toplandığını kaydeden Bahçeci, paranın toplanmasında emeği geçen Vali ve milletvekillerine teşekkür ederek, "Biz belediye olarak takımın Güneykent'teki tesislerinin yiyecek, içecek, ısınma, elektrik, doğalgaz gibi ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Bundan sonra da karşılamaya devam edeceğiz. Biz Kırşehirspor'u karşılıksız seviyor ve elimizden gelen katkıyı yapıyoruz. Başkaları gibi şov peşinde değiliz. Bugün 100 bin liralık nakdi yardım yapılıyor. Sadece boynuna yeşil-beyaz atkı takıp, bizleri eleştirenler acaba Kırşehirspor'a bugüne kadar ne destek vermişlerdir- Onlara da ne kadar destek verdiklerini herkesin sorması gerekir. Her zaman Kırşehirspor'a destek olduk, olmaya de devam edeceğiz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Güneykent'in tüm masrafları bize ait. Herkes elini taşın altına koymalı ve herkes Kırşehirspor'a sahip çıkmalıdır. Yapıcı olmak, yapıcı eleştirmek lazım. Çeşitli nedenlerle Kırşehirspor'un maçlarına gelmiyorduk. Ligin ikinci yarısıyla birlikte artık Kırşehirspor maçlarına gelip moral desteği vermek istiyoruz." şeklinde konuştu.

Toplantıya, Belediye Başkan Yardımcısı Veli Şahin, Kırşehirspor Başkanı Recep Şanal, Kırşehirspor Teknik direktörü Bekir Barış ve gazeteciler katıldı.

Gelecek destekle transfer çalışmalarına başlayacaklarını kaydeden Kırşehirspor Başkanı Recep Şanal'da, bu paraya çok ihtiyaçlarının olduğunu söyledi. - KIRŞEHİR

Kırşehirspor'a 100 Bin Liralık Kaynak Sağlandı
Kırşehirspor'a 100 Bin Liralık Kaynak Sağlandı
Kırşehirspor'a 100 Bin Liralık Kaynak Sağlandı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Kırşehirspor'a 100 Bin Liralık Kaynak Sağlandı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

İmamoğlu, İstanbul için düzenlenen koronavirüs toplantısını Bakan Koca'nın paylaşımından öğrendi Yusuf Yazıcı, Lille formasıyla Sparta Prag karşısında 3 gol attı Kütahya Valisi Çelik: Vaka sayısında önemli oranda artış var Son Dakika! Sağlık Bakanı Fahrettin Koca: İstanbul'da vaka sayısı Türkiye genelinin yüzde 40'ına ulaştı Avustralyalı askerlerden Afganistan'da vahşet! Savaş esirini helikoptere sığmadığı için öldürdüler İki kez ayağı kırılan Galatasaraylı Emre Akbaba'nın bacağının son hali üzüntü yarattı Azerbaycan ordusunun Karabağ'da esir aldığı Ermeni askerlerin görüntüsü yayınlandı Çipli kimlik kartıyla elektronik kimlik doğrulama sistemiyle ilgili esaslar belirlendi! İşte detaylar