Kış Aylarında Uzakdoğulu Bereketi - Son Dakika

Kış Aylarında Uzakdoğulu Bereketi

17.02.2012 15:04
Kış Aylarında Uzakdoğulu Bereketi, System.String[]

Türkiye'nin en önemli kültür, doğa ve manzara turizmi beldelerinden Kapadokya'nın merkezi kabul edilen Nevşehir'e Uzakdoğulu turistlerin büyük ilgi gösterdiği bildiriliyor.

Türkiye'nin en önemli kültür, doğa ve manzara turizmi beldelerinden Kapadokya'nın merkezi kabul edilen Nevşehir'e Uzakdoğulu turistlerin büyük ilgi gösterdiği bildiriliyor. Peribacalarının üzerini gelinlik gibi örten kar tabakası Uzakdoğulu turistlerin ilgisini çekiyor. Beyaza bürünen bölgede peribacalarını ziyaret eden turistler bol bol fotoğraf ve kamera görüntüleri çekmeyi de ihmal etmiyor.

Kaya oyma kiliseleri yer altı şehirleri, peribacaları ve doğal güzelliği ile ünlü Kapadokya bölgesini tarihe, kültüre büyük önem verdikleri bilinen Uzakdoğulu turistler dolduruyor. Karla kaplanan peribacaları, özellikle Göreme Milli Parkı ve Açık Hava Müzesi ile Uçhisar Kalesi ve çevresinde bir birinden güzel görüntüler oluşturuyor.

Kış aylarında bölgede daha çok gruplar halinde gezen Japon ve Koreli turistlerin yoğunluğu dikkatleri çekiyor.

Ürgüp, Derinkuyu yeraltı şehri, Göreme Açık Hava Müzesi, Uçhisar Kalesi, Zelve Harabeleri, Mantar tepesini gezerken bölgeye hayran kalan Uzakdoğulu turistiler, ayrılmak istemiyor.

Kış Aylarında Uzakdoğulu Bereketi
Kış Aylarında Uzakdoğulu Bereketi

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Kış Aylarında Uzakdoğulu Bereketi - Son Dakika


Son Dakika

AK Partili başkan, belediyenin arsasını kendi vakfına devreden AK Partili selefini mahkemeye verdi Yasak Elma'dan 5 oyuncu birden ayrılıyor! Başrol Şevval Sam'dan ilk yorum geldi Yüz yüze eğitime katılmayan öğrenciler dikkat! Okula gitmek zorunlu değil ama sınava girmeyen yandı Sayaçların periyodik muayene işleri özel sektöre devrediliyor: Vatandaşın faturası kabaracak Polonya Cumhurbaşkanı Duda, koronavirüse yakalandı Bir adama saldırıp pantolonunu indirmişti! Meğer 'Azman' yavrularını korumak için saldırmış Azerbaycan ordusu, Turan taktiğini uygulayarak Ermenistan'ın belini kırdı Ermenistan Radyosu Serdar Ortaç'ın ardından Tarkan'ı da öldürülen Azerbaycan askeri olarak servis etti