Son Dakika Haberleri: Kışa Merhaba Partisinde Ünlü İsimler "MİDYE" Yeme Yarışı Yaptı!

Kışa Merhaba Partisinde Ünlü İsimler "MİDYE" Yeme Yarışı Yaptı!

11 ay önce

Quality of Magazin Dergisi Yayın Yönetmeni Salih Keçeci ve ekibinin ev sahipliğinde düzenlenen Kış sezonuna merhaba partisine cemiyet, iş, sanat, moda ve spor dünyasından birçok sevilen isim katıldı.

Kışa Merhaba Partisinde Ünlü İsimler

Gece boyunca Cahide Müzikhol ekibinin özel dans ve renkli sahne şovları ile eğlenen davetliler ''Kışa Merhaba Partisi''nde yeni sezonu coşku ile karşıladılar.

Gecenin finalinde sahneye gelen devasa kutlama pastasını Orhan Gencebay Selda Alkor, Burcu Güneş ve Behzat Gerçeker ve diğer sanatçı dostlarıyla birlikte kesen Salih Keçeci, ilk dilimi kendi elleriyle Orhan Gencebay'a ikram etti.

Öte yandan gecenin finalinde Yediren Adam'ın midyelerinin tadına bakmayı da ihmal etmeyen konuklardan özellikle İvana Sert, Banu Zorlu, Gizem Özdilli ve Tuğba Özay yedikleri midyelerle adeta birbirleri ile kıyasıya bir yarış içerisine girdiler.

''Daha önce beş yüz midye yemiştim' diyerek ilginç bir iddiada bulunan Banu Zorlu'nun beş midyede kaldığı rekabet, gece sonunda eşitlikte noktalanırken kazanan dostluk ve eğlence oldu.

Gece sonunda midyelerin tadına bakan Arabesk'in ''Orhan Baba''sı Orhan Gencebay ise tadına baktığı midyelerin lezzetine hayran kaldığını ifade ederek ''Beni yarışa dahil etmeyin çocuklar. Ben bu konuda ancak hakem olabilirim.'' sözleri ile herkesi tebessüm ettirmeyi başardı.

Haber Yayın Tarihi: 15.10.2018 01:49 Kaynak: BültenlerBitki çaylarında korkutan laboratuvar sonuçları: Böcek parçaları, kaş ve kirpik bulundu
Denize giren Zehra Çilingiroğlu, bikinisinin azizliğine uğradı Marketin ortasına dışkısını yapan adam böyle görüntülendi