Koronavirüs unutuldu! Kısıtlama öncesi toplu taşımada dikkat çeken yoğunluk - Son Dakika

Koronavirüs unutuldu! Kısıtlama öncesi toplu taşımada dikkat çeken yoğunluk

04.12.2020 20:54

Koronavirüsle mücadele kapsamında hafta sonu uygulanacak sokağa çıkma kısıtlaması öncesinde, İstanbul'da bir toplu taşıma aracındaki yoğunluk dikkat çekti. Araçta adeta salgın önlemleri hiçe sayıldı.

Koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında bu akşam saat 21.00'de başlayıp Pazartesi sabah saat 05.00'e kadar sürecek olan 56 saatlik sokağa çıkma kısıtlamasının başlamasına dakikalar kala, İstanbul'da bir toplu taşıma aracındaki yoğunluk dikkat çekti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kabine toplantısının ardından koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında hafta içi her gün saat 21.00 ile 05.00 arasında, hafta sonu ise Cuma akşamı 21.00 ile Pazartesi 05.00'e kadar sokağa çıkma kısıtlamasının uygulanacağını duyurmuştu.

SALGIN ÖNLEMLERİ HİÇE SAYILDI

Hafta sonu pazartesi sabah saat 05.00'e kadar uygulanacak olan 56 saatlik sokağa çıkma kısıtlamasının başlamasına dakikalar kala, İstanbul'da bir toplu taşıma aracındaki yoğunluk dikkat çekti. Koronavirüs salgının öncesindeki gibi yoğunluk oluşan toplu taşıma aracında adeta salgın önlemleri hiçe sayıldı.

Koronavirüs unutuldu! Kısıtlama öncesi toplu taşımada dikkat çeken yoğunluk

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Koronavirüs unutuldu! Kısıtlama öncesi toplu taşımada dikkat çeken yoğunluk - Son Dakika


Son Dakika

Boyunluk takan Hande Erçel hayranlarını korkuttu Yasak Elma'nın müstehcen sahnesi Fox'un başını yaktı ABD Başkanı Biden ile Rusya Devlet Başkanı Putin arasındaki ilk görüşme gergin geçti YSK, toplam 17 partinin seçime girebileceğine karar verdi! DEVA ve Gelecek partisi listede yer almadı Kılıçdaroğlu, İnce'nin kuracağı partiye katılacağı iddia edilen 3 vekil ile görüştü 7 binden fazla kişiyi 150 milyon TL dolandıran çete üyelerinden 19'u tutuklandı Cumhurbaşkanlığı'ndan makam aracı kararı! Türkiye yatırımından vazgeçen Volkswagen dönemi bitiyor Saadet Partisi'nde ittifak çatlağı! Erdoğan'la görüşen Asiltürk'ün açıklaması kriz çıkardı