Kaza yapan alkollü gençler gazetecileri tehdit edip, polisleri kaskodan para almakla suçladı - Son Dakika

Kaza yapan alkollü gençler gazetecileri tehdit edip, polisleri kaskodan para almakla suçladı

25.02.2021 05:52

İstanbul Ataşehir'de sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal eden 3 alkollü genç, kaza yaparak bir evin bahçesine girdi. Kaza sonrası görüntülenmek istemeyen gençler, "Sen bunu yayınla, ben sana neler yapıyorum" diye tehditler savururken, polisleri de kaskodan para alacakları gerekçesiyle suçladı.

Gece saat 03.30 sıralarında Ataşehir Kayışdağı Caddesi üzerinde meydana gelen olayda, edinilen bilgiye göre cadde üzerinde seyir halinde olan Hasan Furkan, Berat Ş. ve ismi öğrenilemeyen bir kişi otomobil ile kaza yaparak bir evin bahçesine girdi.

OLAY YERİNDEN KAÇTI

Kaza sonrası şoför olduğu iddia edilen Hasan Furkan olay yerinden kaçtı. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekiplerine alkollü gençler zor anlar yaşattı.

Kaza yapan alkollü gençler gazetecileri tehdit edip, polisleri kaskodan para almakla suçladı

TEHDİTLER YAĞDIRDILAR

Basın mensuplarına da tehditler yağdıran alkollü gençler, "Bak bunu çekme, sen bunu yayınla ben sana ne yapıyorum, inşallah yarın bir gün haberlerde görürüm" diyerek de tehditler yağdırdı. Bununla da kalmayan alkollü gençler sonrası gülerek "Haberlere de çıkacak mıyız?" sözleriyle pes dedirtti.

Alkollü oldukları için değil yola dökülen mazot yüzünden kaza yaptıklarını belirten gençler kazanın nedeninin yola dökülen mazot olduğunu iddia etti.

Kaza yapan alkollü gençler gazetecileri tehdit edip, polisleri kaskodan para almakla suçladı

POLİSLERİ SUÇLADILAR

Olayla ilgili tutanak tutan polislere zor anlar yaşatan alkollü gençler "Sen bizim kaskodan para almamamız için bunu yapıyorsun ama ben o parayı alacağım" diyerek polis ekiplerini suçladılar. Polis ekipleri alkollü olan ve sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal eden gençlere cezai işlem uyguladı. Öte yandan polis ekipleri ve alkollü gençler arasında ilginç diyaloglar oluştu.

Kaza yapan alkollü gençler gazetecileri tehdit edip, polisleri kaskodan para almakla suçladı
Kaza yapan alkollü gençler gazetecileri tehdit edip, polisleri kaskodan para almakla suçladı

Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Kaza yapan alkollü gençler gazetecileri tehdit edip, polisleri kaskodan para almakla suçladı - Son Dakika


YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Son Dakika: Türkiye'de 21 Nisan günü koronavirüs nedeniyle 362 kişi vefat etti, 61 bin 967 yeni vaka tespit edildi Son Dakika: Türkiye'de 21 Nisan günü koronavirüs nedeniyle 362 kişi vefat etti, 61 bin 967 yeni vaka tespit edildi Yeni bakanlar TBMM'de yemin etti, AK Parti'nin yeni vekil sayısı değişti Yeni bakanlar TBMM'de yemin etti, AK Parti'nin yeni vekil sayısı değişti Bilim Kurulu Üyesi Turan'dan tam kapanma açıklaması: Tam kapanma önemli bir seçenek, çünkü hastaları kaybediyoruz Bilim Kurulu Üyesi Turan'dan tam kapanma açıklaması: Tam kapanma önemli bir seçenek, çünkü hastaları kaybediyoruz Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı görevini devralan Derya Yanık: Milletimize karşı bir borcumuz var Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı görevini devralan Derya Yanık: Milletimize karşı bir borcumuz var Pusuya düşürülüp kurşunların hedefi oldu! Delik deşik edilen araçtan kanlar içinde çıkarıldı Pusuya düşürülüp kurşunların hedefi oldu! Delik deşik edilen araçtan kanlar içinde çıkarıldı Galatasaray-Trabzonspor maçının ilk devresinde gol sesi çıkmadı! Canlı anlatım Galatasaray-Trabzonspor maçının ilk devresinde gol sesi çıkmadı! Canlı anlatım Son Dakika: Kısa çalışma ödeneği uygulaması haziran sonuna kadar devam edecek Son Dakika: Kısa çalışma ödeneği uygulaması haziran sonuna kadar devam edecek Davutoğlu'ndan Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı olarak atanan Derya Yanık için dikkat çeken paylaşım Davutoğlu'ndan Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı olarak atanan Derya Yanık için dikkat çeken paylaşım