Kıskanç kadın, silahla bastığı mekanda kocasıyla içki içen kadını öldürdü! O anlar kamerada - Son Dakika

Kıskanç kadın, silahla bastığı mekanda kocasıyla içki içen kadını öldürdü! O anlar kamerada

23.02.2021 15:10

Brezilya'da yaşayan Dayane Rafaelle da Silva Rodrigues isimli kadın, kocasının başka bir kadınla içki içtiği mekana silahlı saldırı düzenledi. Dehşet anları kameralar tarafından anbean görüntülenirken, adamın birlikte oturduğu kadın hayatını kaybetti.

Brezilya'nın Tiangua şehrinde yaşayan 31 yaşındaki Dayane Rafaelle da Silva Rodrigues, 18 Şubat tarihinde kocasının başka bir kadınla içki içtiği mekana silahla girip kocası ile oturan kadını öldürdü.

ARKADAŞLARI DA VARDI

Güvenlik kamerası görüntülerinde Dayane'nin öldürdüğü 26 yaşındaki Djaiane Batista Barros ile Dayane'nin kocası Rodrigues'in bir grup ile aynı masada içki içtikleri görülüyor.

O ANLAR KAMERADA

Kamera kayıtlarında, gruptakilerin Dayane'nin silahla mekana girdiğini görünce kaçmaya çalıştığı ve kocası ile karşı karşıya oturan kadının kafasına merminin isabet ettiği anlar yer alıyor. Korku dolu anlarda, mekanda bulunan 24 yaşındaki bir erkek de yaralanıp hastanede tedavi altına alındı.

KOCASININ SÜREKLİ AYNI ŞEYİ YAPTIĞINI SÖYLEDİ

Polis tarafından gözaltına alınan Dayane, verdiği ifadede kocasının sürekli olayın meydana geldiği mekanda eskort kadınlar ile buluştuğunu, buna sinirlenip kocasının etrafındaki kadınları dağıtmak için havaya rastgele ateş ettiğini, öldürdüğü kadını tanımadığını söyledi. Dayane'nin emniyetteki sorgusu devam ediyor.

Kıskanç kadın, silahla bastığı mekanda kocasıyla içki içen kadını öldürdü! O anlar kamerada

Son Dakika Dünya Kıskanç kadın, silahla bastığı mekanda kocasıyla içki içen kadını öldürdü! O anlar kamerada - Son Dakika Dünya


YORUMLAR

Son Dakika

Öz ve üvey annesini öldürdükten sonra intihar eden gençle ilgili dikkat çeken detaylar Çiğ köfte 'acılı' olduğu için iş yeri çalışanını darbeden saldırgan yeniden gözaltında Bafetimbi Gomis, Galatasaray'dan ayrılış sebebinin ekonomik unsurlar olduğunu söyledi Yemek yapmak için yakılan ateş barakaya sıçradı! 10 koyun, 15 keçi ve 1 köpek telef oldu Oyuncu Naz Elmas eşinin kucağında poz verdi Son Dakika! Müjdat Gezen ve Metin Akpınar, Cumhurbaşkanı'na hakaret suçlamasıyla yargılandıkları davadan beraat etti Yol yapım çalışması nedeniyle taşınan asırlık türbenin içi boş çıktı Evine çağırdığı usta, talihsiz kadına cinsel ilişki teklifinde bulundu: Bir kere öpsem ne olur?