Game Of Thrones'un John Snow'u: Bekaretimi 13 Yaşında Kaybettim - Son Dakika

Game Of Thrones'un John Snow'u: Bekaretimi 13 Yaşında Kaybettim

01.02.2017 16:54

'Game Of Thrones' dizisinde 'John Snow' karakteri ile zihinlerde yer eden Kit Harington, bir dergiye verdiği röportajda "bekaretini ne zaman kaybettin?" sorusuna "13 yaşında" cevabını verdi.

Amerikalı yazar George R. Martin'in kitabından uyarlanan ekranların efsane dizisi 'Game Of Thrones'un 'John Snow'u Kit Harington, bir dergiye mahremiyetiyle ilgili açıklama yaptı.

MODA DERGİSİNE RÖPORTAJ VERDİ

'Game Of Thrones' dizisinde 'Jon Snow' karakterine hayat veren Kit Harington, bir Moda dergisine verdiği röportajda ilginç açıklamalarda bulundu.

BEKARET SORUSU YÖNELTİLDİ

Fenomen dizide, Rose Leslie'nin canlandırdığı 'Ygritte' ile mağarada sevişen ve bekaretini kaybeden yakışıklı oyuncuya, "Siz bekaretinizi ne zaman kaybettiniz?" sorusu yöneltildi.

13 YAŞINDA KAYBETMİŞ

Kit Harington, bu duyguların çok önemli olduğunu, doğru zamanı beklediğini ve 13 yaşındayken bekaretini kaybettiğini söyledi.

Game Of Thrones'un John Snow'u: Bekaretimi 13 Yaşında Kaybettim

Son Dakika Magazin Game Of Thrones'un John Snow'u: Bekaretimi 13 Yaşında Kaybettim - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

ABD Adalet Bakanlığı'ndan terör örgütü YPG itirafı: PKK'nın alt koludur '2021 Yılı Yatırım Programı' Resmi Gazete'de yayımlandı! En çok ödeneği ulaştırma-haberleşme ve eğitim sektörü aldı Fenerbahçe, Bright Osayi-Samuel ile 4 yıllık anlaşmaya vardı Çaycı Hüseyin lakaplı Alpaslan Özmol'un yeni imajı sosyal medyaya damga vurdu Ramo'da şok eden ayrılık! Başrol oyuncusu diziye veda ediyor Son Dakika: İçişleri Bakanlığı'ndan 81 il valiliğine ek genelge! Kısıtlamadan muaf tutulanların listesi genişletildi Şarkıcı Doğuş, kozmetik sektörüne adım attı: Markama güveniyorum Parkta soğuktan titrerken bulunan genç adam hiçbir yardımı kabul etmedi