Kıvanç'ın elenmesinin ardından Demet Akalın, MasterChef'e geri döndü - Son Dakika

Kıvanç'ın elenmesinin ardından Demet Akalın, MasterChef'e geri döndü

8 gün önce

MasterChef Türkiye'de geçtiğimiz haftalarda Suna'nın elenmesine tepki gösteren ve "O Kıvanç gitmeden dönmem programa" diyen Demet Akalın, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Kıvanç gitti Allah'ıma şükürler olsun" diyerek programı yeniden izlemeye başladığını belirtti.

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı MasterChef Türkiye'de geçtiğimiz haftalarda Suna elenmişti. Bu elemeye tepki gösteren ünlü şarkıcı Demet Akalın, Kıvanç yarışmaya veda edene kadar yarışmayı izlemeyeceğini açıklamıştı. Akalın, "O Kıvanç gitmeden dönmem programa" demişti.

"PROGRAMA GERİ DÖNDÜ"

Geçen hafta Kıvanç'ın yarışmadan elenmesinin ardından Demet Akalın'dan yeni bir paylaşım geldi. Akalın, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda "Kıvanç gitti Allah'ıma şükürler olsun. Hiç olmazsa iki bir şey öğrenirim." diyerek programı yeniden izlemeye başladığını belirtti.

HAYRANINI ÖDÜLLENDİRDİ

Öte yandan, sosyal medya üzerinden hayranlarıyla oldukça etkileşim halinde olan ve takipçilerinin yazdığı neredeyse her yoruma cevap veren Demet Akalın, kendisine iltifat eden bir takipçisini bedava biletle ödüllendirmişti.

Kıvanç'ın elenmesinin ardından Demet Akalın, MasterChef'e geri döndü
Demet Akalın'dan "27 yaşında mısın?" diyen takipçisine bedava bilet jesti!

Haber Yayın Tarihi: 03.12.2019 11:35 

YORUMLAR (5)


Son Dakika

Son dakika: Yunan askerleri göçmenleri Türkiye sınırına böyle taşımış! Görüntüler ortaya çıktı
Savunma Sanayi İcra Komitesi Toplantısı sonrası açıklama: Projeler karara bağlandı Bulgaristan Başbakanı Borisov: Türkiye'ye yönelik yaptırım uygulanmasını desteklemiyoruz Türkiye-Libya anlaşması İngilizleri rahatsız etti: Hoş karşılanmayacak