Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ 2021'de ekrana dönüyor - Son Dakika

Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ 2021'de ekrana dönüyor

15.10.2020 09:10

Yer aldığı her projesindeki başarısıyla adından sıkça söz ettiren Kıvanç Tatlıtuğ, 2021 yılında OGM Pictures imzasını taşıyacak iki projeyle izleyiciyle buluşacak.

Başarılı oyuncu, bir dizi ve bir filmde yine unutulmaz karakterlere hayat verecek. Kırmızı Oda, Atiye, Masumlar Apartmanı ve daha birçok projenin yapımcılığını üstlenen OGM Pictures, Kıvanç Tatlıtuğ ile yaptıkları iş birliğini resmi Instagram hesabından paylaştığı bir video eşliğinde duyurdu.

Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, son olarak Elçin Sangu ile Çarpışma dizisinde rol almıştı.

Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ 2021'de ekrana dönüyor

Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ 2021'de ekrana dönüyor

Son Dakika Magazin Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ 2021'de ekrana dönüyor - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Çanakkale'de çiçek hastalığı paniği! 15 köy karantinaya alındı Bıçaklı kavgada kalbi duran şahıs, hastanede yaşama döndürüldü Rıdvan Dilmen'den ilginç penaltı yorumu: Futbolcular manikür yaptırmalı İYİ Parti Grup Başkanvekili Müsavat Dervişoğlu'ndan Ümit Özdağ'a jet yanıt: Niyetiniz ve pazarlıklarınız ifşa olmuştur Aniden yola çıkan koyun sürüsünün sebep olduğu kazada 2 kişi öldü, 2 kişi yaralandı İflas kararı verilen İstanbul Bilişim'in raporu, aile hesabına milyonlarca liranın gönderildiğini ortaya çıkardı ABD, Karabağ savaşına dahil oldu! Pompeo, Azerbaycan ve Ermenistan Dışişleri Bakanlarını ülkesine davet etti Suudi Arabistan'da Türk mallarına boykota ülkenin en büyük süpermarket zinciri de katıldı