Son Dakika Haberleri: Kıvanç Tatlıtuğ'la Yeniden Kamera Karşına Geçeceği Konuşulan Beren Saat, İddialara Son Noktayı Koydu

Kıvanç Tatlıtuğ'la Yeniden Kamera Karşına Geçeceği Konuşulan Beren Saat, İddialara Son Noktayı Koydu

7 ay önce

Cihangir'de bir mekan çıkışı görüntülenen Beren Saat-Kenan Doğulu çifti gazetecilerin sorularını cevapladı. Saat, Kıvanç Tatlıtuğ ile tekrar kamera karşısına geçeceği iddialarına ise "Yok öyle bir şey" dedi.

Ekranlardan bir süre uzak kalan ve kendini yardım projelerine adayan güzel oyuncu Beren Saat, gazetecilerin sorularına cevap verdi. Saat, Kıvanç Tatlıtuğ ile yeniden kamera karşısına geçeceği iddialarını ise son noktayı koydu.

"KIVANÇ'LA YENİ BİR PROJE YOK"

Beren Saat, "Aşk-ı Memnu" dizisinde birlikte rol aldığı Kıvanç Tatlıtuğ ile yeniden kameraların karşısına geçeceği haberleri hakkında, "Yok öyle bir şey" dedi.

GAZETECİLERİN SORUSU GÜLDÜRDÜ

Bir internet sitesinin yaptığı ankette yüzde 43'le 'Türkiye'nin en cool çifti' seçilen ikili, muhabirlerin sorusu üzerine kahkaha atarak araçlarına bindi.

TERLİĞİNİN FİYATI DUDAK UÇUKLATTI

Güzel oyuncu Beren Saat, uzun çorapları ve tüylü terliğiyle dikkat çekti. Gucci marka terlik yaklaşık 4 bin 700 lira.

Kıvanç Tatlıtuğ, Yeni İmajıyla Takipçilerini Kendine Hayran Bıraktı

Hazal Kaya, En Çok Aranan Ünlü Listesinde Kıvanç Tatlıtuğ'u Geçti

"Fatmagül'ün Suçu Ne" Yurt Dışında Satış Rekoru Kırdı

Beren Saat'ten Eşi Kenan Doğuluya Araba Hediyesi!

Beren Saat Yeni Çektiği Kısa Filmle Ekranlara Dönüyor

Haber Yayın Tarihi : 10.10.2018 10:04 

YORUMLAR


Fuhuş Yapan Kadınların Gerçek Meslekleri Şaşırttı Karı-Koca, İşkence Görüntülerini Mahkemeye Verince Sokak Ortasında Vurulmuş Giyim Mağazasında Pantolon Deneyen Kadın, Tezgahtar Tarafından Elle Taciz Edildi