Son Dakika Haberleri: Kıvanç Tatlıtuğ'un Yeni Partnerinin Beren Saat Olacağı İddia Edildi

Kıvanç Tatlıtuğ'un Yeni Partnerinin Beren Saat Olacağı İddia Edildi

7 ay önce

Yeni projesiyle ekranlara dönmeye hazırlanan Kıvanç Tatlıtuğ'un, partnerinin Elçin Sangu olacağı konuşulmuştu. Elçin Sangu'nun rolü kabul etmemesiyle birlikte, Tatlıtuğ'un partneri olması için Beren Saat'e teklif götürüldüğü iddia edildi.

Geçtiğimiz günlerde Kıvanç Tatlıtuğ'un partnerinin Elçin Sangu olacağı konuşulmuştu. Elçin Sangu'nun rolü kabul etmemesiyle birlikte, Tatlıtuğ'un partneri olması için Beren Saat'e teklif götürüldüğü iddia edildi.

Elçin Sangu

YENİDEN TEKLİF GÖTÜRÜLDÜ

Öte yandan, bir dönem tüm Türkiye'yi ekranlara kilitleyen Aşk-ı Memnu dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ ile başrolleri paylaşan Beren Saat'e yeniden teklif götürüldüğü iddia edildi.

Beren Saat

DAHA ÖNCE REDDETMİŞTİ

Beren Saat, daha önce yapımcılardan gelen teklifi, Kıvanç Tatlıtuğ'un 'bölüm başına daha fazla para alması' nedeniyle kabul etmemişti. Beren Saat bölüm başına 130 bin lira, Tatlıtuğ ise 150 bin lira talep etmişti.

Kıvanç Tatlıtuğ
Haber Yayın Tarihi : 02.10.2018 10:31 

YORUMLAR


Dede, İçine Şeytan Kaçtığını Söylediği 2 Yaşındaki Torununu Yanan Sobaya Attı Ünlü Sunucu Nazlı Çelik, Haberi Sunarken Kendini Tutamadı: Allah Belanı Versin Dünyanın Konuştuğu Fotoğrafın Nasıl Çekildiği Ortaya Çıktı!