"Kıyafetlerimi Arkadaşlarımla Paylaşıyorum" Projesi - Son Dakika

"Kıyafetlerimi Arkadaşlarımla Paylaşıyorum" Projesi

13.01.2012 12:56

Silifke Hancıoğlu İlköğretim Okulunda ihtiyaç sahibi öğrencilere destek amacıyla "Kıyafetlerimi Arkadaşlarımla Paylaşıyorum" projesi başlatıldı.

Silifke Hancıoğlu İlköğretim Okulunda ihtiyaç sahibi öğrencilere destek amacıyla "Kıyafetlerimi Arkadaşlarımla Paylaşıyorum" projesi başlatıldı.

Ahmet Necati Hancıoğlu İlköğretim Okulu, Okul Aile Birliği üyeleri başlattıkları "Kıyafetlerimi Arkadaşlarımla Paylaşıyorum" projesi kapsamında, ihtiyaç sahibi öğrenciler için kıyafet, okul önlüğü, ayakkabı, iç çamaşırı gibi giyim eşyaları toplamaya başladılar.

İhtiyaç odası oluşturulan okulda, öğrenci velileri tarafından giyilebilir, yeni veya eski kıyafetler toplanarak okula getiriliyor. Burada tamir edilip, yıkanan ve ütülenen eşyalar sınıf öğretmenleri tarafından gizlilik içerisinde ihtiyaç sahibi öğrencilere veriliyor.

İhtiyaç sahibi öğrencilere destek olmak amacıyla böyle bir projeyi başlattıklarını ifade eden Okul Aile Birliği Başkanı Yaşar İyidoğan, "Okul aile birliği üyelerimiz ve okul idaresiyle birlikte ihtiyaç sahibi öğrencilerimize destek olmak amacıyla bu projemizi haya geçirdik. Bir oda da sergiye açtığımız kıyafetleri sınıf öğretmenlerimizin istekleri doğrultusunda belirlenen öğrencilere vereceğiz. Bu anlamlı projede bizlere destek olan bütün okul velilerine ve okul idaremize çok teşekkür ediyorum. Ümit ediyorum ki bu kampanyamız diğer okullara da örnek olacaktır" dedi. - MERSİN

 Kıyafetlerimi Arkadaşlarımla Paylaşıyorum Projesi
 Kıyafetlerimi Arkadaşlarımla Paylaşıyorum Projesi

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel 'Kıyafetlerimi Arkadaşlarımla Paylaşıyorum' Projesi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Süt sağarken elektrik akımına kapılan kadın feci şekilde can verdi Dünya Sağlık Örgütü, kuzey yarımküredeki vaka artışıyla ilgili liderlere "acil eylem" çağrısında bulundu ABD'den S-400 testi için Türkiye'ye tehdit gibi sözler: Başka işbirliklerine engel olmaya devam ediyor Seyir halindeki tırın kasasına çarpan geyik telef oldu "Evde ek iş" tuzağına düşmeyin! Yüzlerce kişi mağdur oldu 82 yıl önce kurulan Ümraniyespor, ismini değiştirdi Bursa'da "damsız" girme kavgası cinayetle bitti Yürümekte dahi zorluk çeken 70'lik dedenin evinden 400 gram esrar çıktı