Kız arkadaşına şiddet uyguladığı gerekçesiyle Jerome Boateng'in 5 yıl hapsi isteniyor - Son Dakika

Kız arkadaşına şiddet uyguladığı gerekçesiyle Jerome Boateng'in 5 yıl hapsi isteniyor

16.10.2020 15:24

Alman devi Bayern Münih'te forma giyen yıldız futbolcu Jerome Boateng için kız arkadaşına fiziksel şiddet uyguladığı gerekçesiyle 5 yıl hapis istemiyle dava açıldı.

Münih Mahkemesi, Bayern Münih forması giyen tecrübeli savunma oyuncusu Jerome Boateng'e kız arkadaşı Sherin Senler'e şiddet uyguladığı gerekçesiyle 10 Ekim'de dava açtı.

32 yaşındaki Alman futbolcunun 5 yıl hapsi istenirken, Boateng'in Senler'e şiddet uyguladığını gösteren kamera kayıtlarının olduğu ve bu kayıtların Alman yargıçlar tarafından izlendiği belirtildi.

TAZMİNAT ÖDERSE HAPİS CEZASINDAN KURTULABİLİR

Münih Mahkemesi'nden bir sözcü, Boateng hakkındaki ilk davanın 2019 yılının şubat ayında açıldığını ancak koronavirüs pandemisi nedeniyle davanın ertelendiğini söyledi. Alman kaynaklar, Boateng'in duruşmaya katılması ya da yüklü bir tazminat ödemesi halinde hapis cezasından kurtulabileceğini yazdı.

Kız arkadaşına şiddet uyguladığı gerekçesiyle Jerome Boateng'in 5 yıl hapsi isteniyor

SUÇLAMALARI REDDETMİŞTİ

Alman futbolcu konuyu özel mesele olarak tanımlayarak kendini savunurken, iddiaların ortaya çıkmasının ardından suçlamaları reddetmişti.

Çiftin Mart 2011'de ikiz kızları dünyaya gelmişti. Boateng-Sherin ikilisi kızlarına Soley ve Lamia isimlerini verdiler.

Kız arkadaşına şiddet uyguladığı gerekçesiyle Jerome Boateng'in 5 yıl hapsi isteniyor

Son Dakika Spor Kız arkadaşına şiddet uyguladığı gerekçesiyle Jerome Boateng'in 5 yıl hapsi isteniyor - Son Dakika Spor

YORUMLAR

Son Dakika

Bayern Münih, evinde Atletico Madrid'i 4-0 mağlup etti ABD'den tehdit gibi S-400 sözleri: Türkiye füzeleri test ederek çok şeyi feda etti 13 yaşındaki kıza aşk mektubu yazan 61 yaşındaki sapık tutuklandı Dondurucudan çıkardıkları erişteyi yiyen aynı aileden 9 kişi hayatını kaybetti Masumlar Apartmanı'nın "Han"ı Birkan Sokullu'nun eski eşinin ünlü oyuncu olduğu ortaya çıktı Bakan Koca, Cem Yılmaz'ın sağlık çalışanlarıyla ilgili çağrısına olumlu yanıt verdi Azerbaycan'dan vatandaşlarını cepheye çağıran Paşinyan'a sert tepki: Çözüm taraftarı olmadığını bir kez daha ortaya koydu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın maaşına zam! İşte önümüzdeki yıl alacağı ücret