Son Dakika Haberleri: Bir Yıldır Haber Alamadığı Kızının Öldürüldüğünü Öğrenen Anne İdam İstedi

Bir Yıldır Haber Alamadığı Kızının Öldürüldüğünü Öğrenen Anne İdam İstedi

27 gün önce

Kocaeli'nin Gebze ilçesinde bir yıl önce sırra kadem basan ve kısa süre önce cinayete kurban gittiği öğrenilen genç kızın annesi idam cezasını getirilmesini istedi.

Kocaeli'nin  Gebze İlçesi'nde, geçen yılın ekim ayında kaybolduktan sonra bir daha haber alınamayan 31 yaşındaki  Elif Arslan'ın cinayete kurban gittiği belirlenirken, annesi Şerife Arslan evladının acısını yaşadı.

KAN LEKESİNİ OTO YIKAMACIDA YIKATTI

Gebze'de oturan  Elif Arslan geçen yıl Ekim ayında kayboldu.  Elif Arslan'dan bir daha haber alınamadı.  Kocaeli  Emniyet Müdürlüğü'nün yürüttüğü soruşturma kapsamında  Elif Arslan'ı öldürdüğü öne sürülen S.S. takibe alındı. S.S.'nin olayın ardından kan olan aracını oto yıkamacıda yıkattığı belirlendi.

CESEDİ ATTIĞI YERİ GÖSTERDİ

Gözaltına alınan S.S. kız arkadaşı  Elif Arslan'ı öldürdüğünü itiraf ederken, kız arkadaşının cesedini attığı  Gebze Muallimköy'deki yeri gösterdi.  Elif Arslan'ın çalıların arasındaki cesedi alınarak  Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Adliyeye sevk edilen S.S. tutuklandı. Kızının ölümünün acısını yaşayan Şerife Arslan katilin en ağır şekilde cezalandırılmasını istedi. Şerife Arslan kadın cinayetlerinin durdurulması için idamın getirilmesini istedi.

Acılı anne şöyle konuştu:

Devlet büyüklerimizden talebimiz; artık bu işe 'Dur' desinler. Bu idam yasasını bir an önce çıkarsınlar. Onları hapishaneye sokup besleyip, doyurup yatırmasın. Bunları assın ve dünyadan kaybetsinler. Başbakanımıza sesleniyorum, bütün devlet büyüklerime sesleniyorum. Böyle insanları assınlar. İbreti alem için sallandırsınlar. Yani idam yasası çıkmasa bile bu kadın katliamlarını yapan insanları için idam cezasını çıkarsınlar. Belki bu korkuyla bir daha yapamazlar. Artık bu katliama dur desinler.

Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!


Motosiklet Camiasının İki İsmi Hayatını Kaybetti, Acun Ilıcalı Yıkıldı! Akıncı Üssü Davasında 13 Sanık Tahliye Edildi!
Son Dakika! NATO Tatbikatındaki Skandalla İlgili Soruşturma Başlatıldı