Eşi tarafından pompalı tüfekle vurulan kadın, vurulmadan önceki anın fotoğrafını çekti - Son Dakika

Eşi tarafından pompalı tüfekle vurulan kadın, vurulmadan önceki anın fotoğrafını çekti

11.11.2020 08:43

Karaman'da, çocuklarını görmek için gittiği evinde boşanma davası süren eşi Hakan Karharman tarafından tüfekle bacağından vurulan Özgen Karharman, vurulmadan hemen önce eşinin fotoğrafını çekti. Görüntülerde pompalı tüfek net bir şekilde belli olurken, adamın ayakkabısını bağladığı görüldü.

Karaman'da oturan 4 çocuk annesi Özgen Karharman, iddialara göre eşi Hakan Karharman'ın kendisine sürekli şiddet uygulayıp, bıçakla saldırarak yaralaması üzerine yaklaşık 8 ay önce evi terk etti. İzmir'de yaşayan annesi Özlem Şahin'in yanına yerleşen Karharman daha sonra eşine boşanma davası açtı. Çiftin, boşanma davasının görüleceği hafta İzmir'de meydana gelen 6.6 büyüklüğündeki deprem nedeniyle duruşma ertelendi.

ÇOCUKLARI SON KEZ GÖREBİLİRSİN DİYEREK ÇAĞIRDI

Hakan Karharman, duruşmanın ertelenmesinin ardından eşi Özgen Karharman'a, anlaşmalı olarak boşanmak istediğini ve Karaman'a gelip, çocuklarını son kez görebileceğini söyledi. Bunun üzerine Özgen Karhraman da 5 Kasım'da çocuklarını görmek için Karaman'daki evine gitti.

KENDİSİNİ VURMAK İÇİN HAZIRLIK YAPAN KOCASINI GÖRÜNTÜLEDİ

Özgen Karharman eve gittiğinde eşi Hakan Karharman, "Sen otur ben çocukları alıp, geleyim" diyerek, evin kapısına yöneldi. Durumdan şüphelenen Özgen Karharman da evden çıkmak için kapıya yöneldiği sırada eşinin ayakkabısını bağlayıp, av tüfeğini eline aldığını gördü. Bunun üzerine eşinin kendisini vurmak için hazırlık yaptığını anlayan Özgen Karharman, cep telefonuyla o anların fotoğrafını çekip, evden kaçmak istedi.

Eşi tarafından pompalı tüfekle vurulan kadın, vurulmadan önceki anın görüntülerini çekti

MÜDAHALE EDERKEN BACAĞINDAN YARALANDI

Eşinin tüfeği üzerine doğrultması sonucu, müdahale etmek isterken ateş alan tüfekten çıkan saçmalar sağ bacağına isabet etti. Özgen Karharman kanlar içinde yere yığıldı. Hakan Karharman ise olay yerinden uzaklaştı. Çevredekilerin ihbarı üzerine ambulansla Karaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan Özgen Karharman, sağlık durumunun ciddiyetini koruması üzerine Konya Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi'ne sevk edildi. Kaçan Hakan Karharman da kısa sürede polis tarafından yakalanarak, gözaltına alındı. Karharman, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

"BENİ VE OĞLUMU DA ÖLDÜRMEKLE TEHDİT ETMİŞTİ"

Kızı Özgen Karharman'ın hastanedeki tedavisinin devam ettiğini belirten anne Özlem Şahin, kızının sağ bacağını tam olarak kullanamayabileceğini belirtti. Damadının sürekli olarak şiddet uyguladığını öne süren Şahin, "Kızıma sürekli şiddet uyguluyordu. Kızım evi terk edip, bizim yanımızda yaşamaya başladıktan sonra beni ve oğlumu da öldürmekle tehdit etmişti. Hatta kızımı da sakat bırakacağını söylüyordu. Boşanma davaları ertelenince, kızıma anlaşmalı boşanabileceklerini söyleyip, çocuklarını son kez görebilirsin diye, Karaman'a çağırmış" dedi.

"ANNELİK DUYGUSUYLA HAREKET EDİP ÇOCUKLARINI GÖRMEYE GİTTİ"

Kızını gitmemesi için uyardığını söyleyen anne, "Ancak, annelik duygusuyla hareket edip, çocuklarını görmeye gitti. Doktorlar, kızımın sakat kalma oranının yüksek olduğunu söyledi. Sonuçta bizim hayatımızı mahvetti, kızımı da yüzde seksen sakat bıraktı. Ben Cumhurbaşkanımıza sesleniyorum, Adalet Bakanımıza sesleniyorum, lütfen bunlara adil bir şekilde ceza gelsin. Suçlular dışarıda olmasın, annelerimiz ağlamasın, evlatlarımız ağlamasın" ifadelerini kullandı.

"KIZIMI DAHA ÖNCE 3-4 DEFA BIÇAKLADI"

Damadının, kızını bıçakladığını belirten baba İsmet Aktaş ise "Kızımı daha önce 3-4 defa bıçakladı. Kızım şikayetçi olmuştu, ancak çocuklarını düşünerek, şikayetinden vazgeçti. Yaklaşık 8 ay önce de yine bıçakla yaraladı. Kızım da evi terk edip, annesinin yanına yerleşti. Daha sonra boşanma davası açtı. Geçtiğimiz günlerde de İzmir'de boşanma davası vardı. İzmir depremi nedeniyle de mahkeme ertelendi. Hakan, 'Gel anlaşarak, boşanalım' diyerek, kızımı kandırıyor. Kızım İzmir'den çıkıyor, Karaman'a geliyor. 'Gel çocuklarını son bir kez gör' diyerek, kızıma komplo kuruyor. Silahı, her şeyi ayarlıyor ve silahı kızımın kalbine doğru dayıyor. Kızım da o esnada eliyle silaha müdahale edince silah ateş alıyor ve bacağından yaralanıyor. Bile bile tasarlayarak, kızımı öldürmeye götürüyor. Adalet yerini bulsun, analar ölmesin istiyorum" diye konuştu.

Eşi tarafından pompalı tüfekle vurulan kadın, vurulmadan önceki anın fotoğrafını çekti

Kaynak: DHA

Son Dakika 3. Sayfa Eşi tarafından pompalı tüfekle vurulan kadın, vurulmadan önceki anın fotoğrafını çekti - Son Dakika


YORUMLAR (16)
  • Ali bölük: " kadınlar" malesef bu tiplerle ya karizma sandığı sandığı tipsizliği için, veyahut " beni korur! " diye evleniyor hayır, krumuyor! Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • A b : Ulan bilip bilemeden eleştiri yapıyonuz bir kadın 4 çocuğunu sürekli atıp giderse kocasının nikahı altında onun bunun alem yaparsa adamın hayatını sürekli dağıtırsa bu adamın ne yapmasını bekliyoruz onu alkışlamasımı lazımdı az bile yapmı o adamın alnından öperim ben Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Nijerya açıklarında saldırıya uğrayan Türk gemisi için devrede! Tüm yetkililere talimat verdi Yine çukura takılıp düşen Orhan Gencebay, bu kez parmağını kırdı Sağlık Bakanı Koca, haritayla paylaştı! İşte il il aşı olanların sayısı Kuraklık tehlikesi sonrası yeni düzenleme hayata geçti! Binalarda yağmur suyu toplama sistemi artık zorunlu Son Dakika: Fenerbahçe, Bright Osayi-Samuel'in bu sezon forma giymesi için QPR ile anlaştı 'La Casa de Papel' dizisinin Tokyo'su Ursula Corbero, üstsüz pozlarıyla takipçilerini mest etti 13 yaşındaki kız çocuğu, kendisini hamile bırakan 14 yaşındaki arkadaşı tarafından öldürüldü 5 çocuğunu öldürüp evi ateşe veren kadın canına kıydı, bıraktığı not tüyler ürpertti