Kızı Sordu, Erzurum Valisi Öztürk Yanıtladı - Son Dakika

Kızı Sordu, Erzurum Valisi Öztürk Yanıtladı

02.01.2012 18:07
Kızı Sordu, Erzurum Valisi Öztürk Yanıtladı, System.String[]

Erzurum Valisi Sebahattin Öztürk'ün kızı Şeyma Öztürk, eğitim gördüğü okulun yayın organı olan "Fenli Sesi" adlı dergi için babasıyla röportaj yaptı.

Erzurum Valisi Sebahattin Öztürk'ün kızı Şeyma Öztürk, eğitim gördüğü okulun yayın organı olan "Fenli Sesi" adlı dergi için babasıyla röportaj yaptı.

Erzurum Valiliği'nden yapılan açıklamaya göre, İbrahim Hakkı Fen Lisesi'nde okuyan Erzurum Valisi Sebahattin Öztürk'ün kızı Şeyma Öztürk, okul müdürü Yavuz Kali, edebiyat öğretmeni Süleyman Algan, öğrenciler Selime Nur Özkurt ve Ahmet Mert Bebek ile birlikte Valilik binasına geldi.

Şeyma Öztürk, babası ve aynı zamanda Erzurum Valisi olan Sebahattin Öztürk ile makamında bir araya gelerek, eğitim kurumunun yayın organı olan "Fenli Sesi" adlı derginin 2012 yılı sayısı için röportaj yaptı.

Kızı Şeyma ve diğer öğrencilerin sorularını cevaplandıran Vali Öztürk, dergiye verdiği demeçte, İbrahim Hakkı Fen Lisesi'nin kentteki eğitim hayatına önemli katkılar sunduğunu ifade etti.

Öztürk, "İbrahim Hakkı Fen Lisesi'nden mezun olan öğrencilerin sadece Erzurum'a değil, Türkiye'ye hatta dünyaya yön verecek bireyler olarak yetiştirilmesi gerekiyor. Şu anda tıp fakültelerine Türkiye'de en fazla öğrenci veren okul İbrahim Hakkı Fen Lisesi'dir. Aynı zamanda bir veli olarak, 10. sınıfta eğitim gören kızımın da bu okulda okumasından dolayı memnun olduğumu belirtmeliyim" dedi.

- ERZURUM

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Kızı Sordu, Erzurum Valisi Öztürk Yanıtladı - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Bodrum'daki lahmacun fiyatı polemiğine İbrahim Tatlıses de dahil oldu: 10 liraya lahmacun mu olur 00:27 Bodrum'daki lahmacun fiyatı polemiğine İbrahim Tatlıses de dahil oldu: 10 liraya lahmacun mu olur Afganistan'da Taliban, ünlü komedyenin boğazını keserek öldürdü 00:07 Afganistan'da Taliban, ünlü komedyenin boğazını keserek öldürdü Son Dakika: Pençe Harekatı bölgesinde teröristlerle çıkan çatışmada 2 askerimiz şehit oldu 23:10 Son Dakika: Pençe Harekatı bölgesinde teröristlerle çıkan çatışmada 2 askerimiz şehit oldu
Haaland, Chelsea'nin kendisi için gözden çıkardığı paraya inanamadı: Umarım sadece söylentidir 22:20 Haaland, Chelsea'nin kendisi için gözden çıkardığı paraya inanamadı: Umarım sadece söylentidir Manchester United, Real Madrid'in yıldızı Raphael Varane'ı transfer etti 21:53 Manchester United, Real Madrid'in yıldızı Raphael Varane'ı transfer etti Tecavüz girişimine direnince kafasına taşla vurulan 17 yaşındaki kız makineye bağlandı 20:48 Tecavüz girişimine direnince kafasına taşla vurulan 17 yaşındaki kız makineye bağlandı
Kurtlar Vadisi'nde Laz Ziya'nın kızı Meral'in son halini görenler dönüp tekrar bakıyor 18:01 Kurtlar Vadisi'nde Laz Ziya'nın kızı Meral'in son halini görenler dönüp tekrar bakıyor Burak Özçivit tuttuğu dev balığın fotoğrafını paylaştı, Fahriye Evcen'in yaptığı yorum takipçileri güldürdü 16:47 Burak Özçivit tuttuğu dev balığın fotoğrafını paylaştı, Fahriye Evcen'in yaptığı yorum takipçileri güldürdü
Advertisement