Kızılay'dan Kan Bağışı Kampanyası - Son Dakika

Kızılay'dan Kan Bağışı Kampanyası

26.11.2012 12:40
Kızılay'dan Kan Bağışı Kampanyası, System.String[]

Türk Kızılayı Yozgat Şubesi tarafından kan bağışı kampanyası düzenlendi.

Türk Kızılayı Yozgat Şubesi tarafından kan bağışı kampanyası düzenlendi.

Şube Başkanı Ömer Faruk Dumlupınar, yaptığı açıklamada, vatandaşların, Kızılay'ın Cumhuriyet Meydanı'nda oluşturduğu merkezde kan bağışında bulunmaya davet etti.

Dumlupınar, 143 yıllık tarihi ile insanlar arasında din, dil, ırk ayrımı yapmadan tüm insanlığa hizmet eden Türk Kızılay'ının şefkat ve merhamet elini ihtiyaç sahibi insanlara ulaştırdığını ifade ederek, "Kan, her zaman ihtiyaçtır ve insanlarımızı bağışta bulunmaya davet ediyoruz. Yoğun bakımda kan bekleyen onlarca insanımız var. Unutmayalım ki, kan sürekli ihtiyaçtır. Yozgatlı vatandaşlarımızı kan vermeye davet ediyorum. Kan verin, can bulun" dedi.

Kan bağışı kampanyası 30 Kasım Cuma gününe kadar devem edecek.

Muhabir: Özcan Güney

Yayıncı: Mustafa Yıldız - YOZGAT

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Kızılay'dan Kan Bağışı Kampanyası - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Çukur'a damga vuran sahne! Dışlanan Yamaç, yeniden mahalleye alındı Meteoroloji uyardı: İstanbul'da sisin ardından sağanak yağış geliyor Senato, Trump'ın Yüksek Mahkeme yargıcı adayı Amy Coney Barrett'i onayladı Kısa çalışma ödeneği ve işten çıkarma yasağı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzasıyla 2 ay daha uzatıldı Son Dakika! Bakan Soylu'dan İskenderun'daki patlamaya ilişkin ilk açıklama: İki terörist de etkisiz hale getirildi Denizlispor yönetimi, stadın belli yerlerini bölerek portatif loca oluşturdu Hatay'da teröristlerle girilen çatışma ve patlama anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı Mehmet Akif Alakurt'tan yine gündeme bomba gibi düşecek hareket! İçki içip araç kullandı