KIZILAY EKİPLERİNE KEMANLI TEŞEKKÜR - Son Dakika

KIZILAY EKİPLERİNE KEMANLI TEŞEKKÜR

07.05.2021 15:32

TÜRK Kızılay Menteşe Şubesi tarafından pandemi nedeniyle çalışamayan Roman Kültür ve Sahne Emekçileri Derneği üyelerine, gıda kolisi yardımında bulunuldu.

TÜRK Kızılay Menteşe Şubesi tarafından pandemi nedeniyle çalışamayan Roman Kültür ve Sahne Emekçileri Derneği üyelerine, gıda kolisi yardımında bulunuldu. Müzisyenlerden Halil Samanlıoğlu, oğlu Çağrı'yla keman ve darbuka çalarak Kızılay ekiplerine teşekkür etti.

Türk Kızılay Menteşe Şubesi gönüllüleri, Menteşe ilçesinin Karamehmet, Hacırüstem, Camikebir, Orhaniye, Muslihittin ve Karşıyaka mahallelerinde yaşayan Roman müzisyenler ile ihtiyaç sahibi vatandaşlara Ramazan ayı nedeniyle gıda kolisi, kavurma konserve ile hijyen paketi dağıttı. Roman müzisyen Halil Samanlıoğlu ve oğlu Çağrı, gecesini- gündüzüne katarak çalışan Kızılay ekiplerine keman çalarak teşekkür etti.

Halil Samanlıoğlu, Kızılay ekiplerinin pandemi sürecinde Roman müzisyenlere ve sahne emekçilerine sürekli destek verdiğini anlatarak, Bir müzisyen olarak bu zor günlerimizde bizleri yalnız bırakmayan Türk Kızılay görevlilerine kemanımızla teşekkür etmek istedik. Çaldığım eserleri fedakarca görev yapan tüm Kızılay ekiplerine hediye ediyorum dedi.

Türk Kızılay Menteşe Şube Başkanı Kenan Gürbüz ise Ramazan'ın insani yardım kuruluşları açısından bir seferberlik ayı olduğunu belirterek, Bu yıl da Ramazan kampanyasını 'Hilal Olsun Türkiye' sloganıyla sürdüreceğiz. Ramazan ayı bitmeden Menteşe ilçemizde ikamet eden ihtiyaç sahibi 500 aileye gıda paketi, kavurma, nakit yardımı ve hijyen paketleri ulaştırmayı hedefliyoruz diye konuştu.

KIZILAY EKİPLERİNE KEMANLI TEŞEKKÜR
KIZILAY EKİPLERİNE KEMANLI TEŞEKKÜR
KIZILAY EKİPLERİNE KEMANLI TEŞEKKÜR
KIZILAY EKİPLERİNE KEMANLI TEŞEKKÜR

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel KIZILAY EKİPLERİNE KEMANLI TEŞEKKÜR - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Esra Erol'un programında aile faciası: Oğlum, babasını öldürdü 11:34 Esra Erol'un programında aile faciası: Oğlum, babasını öldürdü KPSS'de Türkiye 25'incisi olan genç dolandırıldı! Çöp toplayarak biriktirdiği 40 bin lirasını kaptırdı 11:24 KPSS'de Türkiye 25'incisi olan genç dolandırıldı! Çöp toplayarak biriktirdiği 40 bin lirasını kaptırdı Akşener, Erdoğan'ın tek tercüman ile gerçekleştirdiği Biden görüşmesine tepki gösterdi: Milletimizin ne olup bittiğini bilmeye hakkı var 11:22 Akşener, Erdoğan'ın tek tercüman ile gerçekleştirdiği Biden görüşmesine tepki gösterdi: Milletimizin ne olup bittiğini bilmeye hakkı var
Fare istilasından kurtulamayan Avustralya, yeni bir felaketle karşı karşıya! Her yeri örümcek ağı sardı 10:55 Fare istilasından kurtulamayan Avustralya, yeni bir felaketle karşı karşıya! Her yeri örümcek ağı sardı Borçlarını yapılandıran Bağ-Kur'lular ekim ayında emekli olabiliyor 10:13 Borçlarını yapılandıran Bağ-Kur'lular ekim ayında emekli olabiliyor Ronaldo, tek hareketiyle Avrupa Şampiyonası sponsoruna 4 milyar dolar kaybettirdi 09:50 Ronaldo, tek hareketiyle Avrupa Şampiyonası sponsoruna 4 milyar dolar kaybettirdi
Haiti Milli Takım kalecisinin kendi kalesine attığı garip gol sosyal medyada gündem oldu 09:10 Haiti Milli Takım kalecisinin kendi kalesine attığı garip gol sosyal medyada gündem oldu Erdoğan-Biden görüşmesi sonrasında Beyaz Saray'dan dikkat çeken ifadeler: S-400'ler ile Kabil Havalimanı arasında bağlantı yok 07:35 Erdoğan-Biden görüşmesi sonrasında Beyaz Saray'dan dikkat çeken ifadeler: S-400'ler ile Kabil Havalimanı arasında bağlantı yok
Advertisement