Kızılay'ın "Nesiller Buluşuyor" Projesi - Son Dakika

Kızılay'ın "Nesiller Buluşuyor" Projesi

23.03.2016 16:20
Kızılay'ın

Türk Kızılayı Adana Şubesi tarafından Yaşlılar Haftası nedeniyle gençler ve huzurevi sakinlerini buluşturmayı konu edinen "Nesiller buluşuyor" projesi uygulandı.

Türk Kızılayı Adana Şubesi tarafından Yaşlılar Haftası nedeniyle gençler ve huzurevi sakinlerini buluşturmayı konu edinen "Nesiller buluşuyor" projesi uygulandı.

Şubeden yapılan yazılı açıklamaya göre, Adana ve Seyhan huzurevlerindeki etkinlikte huzurevi sakinlerinin tüm etkinliklerinin yer aldığı film gösterimi yapıldı. Huzurevi sakinleri ile yemek yiyen öğrenciler, yaşlılara, yanlarında getirdikleri hediyeleri takdim etti. Katılımcılar müzik eşliğinde eğlendi.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı İdris Bal, Türk Kızılayı ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünün insan onurunu korumak ve yaşam kalitesini artırmak adına çalışan, biri devlet eliyle biri de gönüllü insanlarla oluşturulmuş kardeş iki kurum olduğunu belirtti.

Bal, "Türk Kızılayı'nın, farklı pek çok alanda sorumluluğumuzda olan insanlarımızın yanında olması bizleri çok mutlu ediyor. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Türk Kızılayı Adana Şube Başkanı Ramazan Saygılı da yaşlı, çocuk, engelli ve özel durumu olan bireylerin her zaman Türk Kızılayı'nın önceliği olduğunu belirterek, "Bizler hem yönetim hem de gönüllü genç kardeşlerimle milletimiz için çalışmaktan onurlu ve mutluyuz" değerlendirmesini yaptı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kızılay'ın 'Nesiller Buluşuyor' Projesi - Son Dakika


Son Dakika

Bahçeli'nin Basın Danışmanı Yıldıray Çiçek'ten saldırılarla ilgili yorum: Üç yumruk için ortalığı ayağa kaldırıyorlar Kırmızı listede bulunan Arap tavşanı Şırnak'ta görüntülendi Kar yağışı İstanbul'a 10 günlük su kazandırdı! Barajlardaki doluluk oranı yüzde 30 seviyesine çıktı Instagram'dan spor sütyeniyle verdiği pozu paylaşan Hande Erçel, fotoğrafını hemen sildi Mesut Özil'in İstanbul'a ayak basması Rasim Ozan Kütahyalı'yı çıldırttı 3 hafta önce evlenen şarkıcı Cemre Kemer hamile mi? Samsung Genel Müdür Yardımcısı 2,5 yıl hapis cezasına çarptırıldı Hesabına gelen para genç yazılımcının kabusu oldu! Evden çıkmaya korkar hale geldi