Kızılay Kan Bağışlarını Bekliyor - Son Dakika

Kızılay Kan Bağışlarını Bekliyor

19.11.2018 14:15
Kızılay Kan Bağışlarını Bekliyor

Ordu Kızılay Doktoru Ünal Keskinoğlu, Ordu’nun 19 ilçesine giderek kan bağışı topladıklarını belirterek, "Kan acil değil, sürekli ihtiyaçtır" dedi.

Ordu Kızılay Doktoru Ünal Keskinoğlu, Ordu'nun 19 ilçesine giderek kan bağışı topladıklarını belirterek, "Kan acil değil, sürekli ihtiyaçtır" dedi.

Fatsa ilçesindeki kan bağışı kampanyasına gelen Kızılay Doktoru Ünal Keskinoğlu, kan bağışı yapan vatandaşlara teşekkür ederek yaptığı açıklamada, "Ordu ilimizin tamamında kan bağışı çalışmaları devam etmektedir. Bugün başkaları için lazım olan kan yarın bizler için gerekli olabilir. İlimizdeki birçok kurumun sosyal proje sorumluluğu kampanyalarına katılarak gönüllü bağışçılardan kan alıyoruz. Son aylarda kan bağışı sayılarında artışımız oldu. Soğuk havalar ise kan bağışı sayısını azaltıyor. Bu düşüşlerin yaşanmaması için bizler hep sahadayız. 19 ilçemizin her yerine gitmeye çalışıyoruz. Ordu, Fatsa ve Ünye ilçelerine sık aralıklarla gidiyor standımızı kuruyoruz. Bu bölgelerde nüfus yoğunluğu olduğu için buralara daha çok gidiyoruz. Gittiğimiz her yerde nerede olduğumuzu belirten mesajları cep telefonlarına atarak kan bağışçılarımızı bilgilendiriyoruz. Ünye'deki bağışçı sayımız diğer ilçelere göre daha yüksek sonrasında Fatsa ilçemiz geliyor" diye konuştu. - ORDU

YORUMLAR
500
Ordu Üniversitesinde kontenjanların yüzde 99,5'i doldu Ordu Üniversitesinde kontenjanların yüzde 99,5'i doldu Samsun'dan kısa kısa Samsun'dan kısa kısa Ordu'da bir haftada 12 binden fazla araç denetlendi Ordu'da bir haftada 12 binden fazla araç denetlendi
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Kızılay Kan Bağışlarını Bekliyor - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement