Kızılay, "Teşekkür ve Dayanışma Programı" adı altında interaktif çevrimiçi bir etkinlik - Son Dakika

Kızılay, "Teşekkür ve Dayanışma Programı" adı altında interaktif çevrimiçi bir etkinlik

09.04.2021 11:01
Kızılay,

Kızılay, pandeminin etkisiyle resmi sosyal medya hesapları üzerinden yayınlanmak üzere gelenekselleştirdiği ve 11 Nisan Pazar günü düzenleyeceği "Teşekkür ve Dayanışma Programı" çevrimiçi etkinliğine hayırseverleri davet ediyor.

Ramazan Kampanyası'nın başlangıcını yapan ve milyonlarca insana milletin yardım elini uzatmayı hedefleyen Kızılay, hedefini daha ileriye taşımak için "Teşekkür ve Dayanışma Programı" adı altında interaktif çevrimiçi bir etkinlik düzenleyecek.

Kızılay'ın sosyal medya hesapları üzerinden 11 Nisan'da saat 16.00'da başlayacak olan programda pek çok ünlü isim de yer alacak. Sanatçı, sporcu, siyasetçi, kanaat önderi gibi toplumun çeşitli kesimlerinin katılacağı ve yaklaşık 6 saat sürecek programda hem bağışçılar onurlandırılacak hem de bağışlar kabul edilecek.

Bazı ulusal kanallarda da ilk bölümü yayınlanacak olan "Teşekkür ve Dayanışma Programı", Genel Başkan Dr. Kerem Kınık'ın ev sahipliğinde, Kızılay'ın İstanbul'da bulunan Afet Operasyon Merkezi'ndeki lojistik depolarından gerçekleştirilecek

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Kızılay, 'Teşekkür ve Dayanışma Programı' adı altında interaktif çevrimiçi bir etkinlik - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Çukur'a bomba transfer! Çağla Özavcı, final öncesi kadroya dahil oldu Çukur'a bomba transfer! Çağla Özavcı, final öncesi kadroya dahil oldu Deniz Çoban: Beşiktaş'ın golünden önce net bir faul var Deniz Çoban: Beşiktaş'ın golünden önce net bir faul var Hollywood yıldızı Brad Pitt, tekerlekli sandalye ile görüntülendi Hollywood yıldızı Brad Pitt, tekerlekli sandalye ile görüntülendi Hafta sonu için kritik uyarı! Sahra Çölü'nden gelen toz bulutu tüm ülkeyi etkisi altına alacak Hafta sonu için kritik uyarı! Sahra Çölü'nden gelen toz bulutu tüm ülkeyi etkisi altına alacak ABD'nin yaptırım hamlesine Rusya'dan misilleme! 6 yaptırım kararıyla birlikte 6 isim de kara listede ABD'nin yaptırım hamlesine Rusya'dan misilleme! 6 yaptırım kararıyla birlikte 6 isim de kara listede Rusya Devlet Başkanı Putin'in 2020 geliri açıklandı Rusya Devlet Başkanı Putin'in 2020 geliri açıklandı Tacizci patronunu paspas sapıyla dövdü! O anlar kameralara böyle yansıdı Tacizci patronunu paspas sapıyla dövdü! O anlar kameralara böyle yansıdı Dua etmek için aile mezarlığına giden baba, kayıp oğlunun cansız bedenini buldu Dua etmek için aile mezarlığına giden baba, kayıp oğlunun cansız bedenini buldu