Son Dakika Haberleri: Kızılay Van'da Öğrencilere Giyim Yardımı Yaptı

Kızılay Van'da Öğrencilere Giyim Yardımı Yaptı

7 gün önce

Kızılay tarafından kentteki okullarda ihtiyaç sahibi 715 öğrenciye kıyafet yardımı yapıldı.

Kızılay Van'da Öğrencilere Giyim Yardımı Yaptı, System.String[]
Kızılay tarafından kentteki okullarda ihtiyaç sahibi 715 öğrenciye kıyafet yardımı yapıldı.

Kızılay Van Şube Başkanlığından yapılan açıklamaya göre Bahçesaray Şehit Faik Balcı Ortaokulunda 48, Van Mustafa Necati İlköğretim Okulunda 100, Erciş Melike Atman İlköğretim Okulunda 150, Özalp Yukarı Tongalı Okulunda 51, Van Süphan İlköğretim Okulunda 100, Van Turgut Reis İlköğretim Okulunda 100, Erciş Aşağı Kozluca İlköğretim Okulunda 69, Erciş Cumhuriyet İlköğretim Okulunda 97 öğrenciye giyim yardımı yapıldı.

Açıklamada, "Bu kampanyamız İstanbul Kızılay Şube Başkanlığı ve Van Şube Başkanlığımızca ortaklaşa yapılan bir kampanya olup öğrencilerimize mont, bot, swit-short, kazak, penye, atkı-bere, çorap gibi giyim malzemeleri yardımı yapılmıştır. Yapılan bu ayni yardım haricinde 30 yardıma muhtaç eğitimini sürdüren ilk, orta, lise ve yüksekokul olmak üzere yaklaşık 400 öğrencimize de eğitim yardımı yapılmıştır. Bu yardımlar yapılırken, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve okul müdürlüklerimizin tespit yoluyla ihtiyaç sahibi çocuklarımız belirlenmektedir." denildi.Son Dakika! Terör Örgütü DHKP-C'nin Üst Düzey Yöneticisi İstanbul'da Yakalandı ABD, Afrin'de Öldürülen Teröristlerin Cesetlerine de Sahip Çıkıyor!

Otobüste Şoförün Cinsel Saldırısına Uğrayan İşitme Engelli Genç Kız: Diğer Şoför İzleyip Gülüyordu ABD'den İtiraf Gibi Açıklama: Bilikte Çalıştığımız YPG'nin Afrin'e Gittiğini Görüyoruz