Kızılcahamam'da AK Parti Danışma Meclis Toplantısı Yapıldı - Son Dakika

Kızılcahamam'da AK Parti Danışma Meclis Toplantısı Yapıldı

01.03.2018 09:08
Kızılcahamam'da AK Parti Danışma Meclis Toplantısı Yapıldı, System.String[]

Kızılcahamam ilçesinde AK Parti Şubat Danışma Meclis toplantısı gerçekleştirildi.

Kızılcahamam ilçesinde AK Parti Şubat Danışma Meclis toplantısı gerçekleştirildi.

Kızılcahamam Belediyesi Nikah ve Toplantı Salonu'ndaki toplantı, AK Parti Ankara Milletvekili Cemil Çiçek, AK Parti Kızılcahamam İlçe Başkanı Süleyman Acar, Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin Güney ve partililerin katılımıyla gerçekleştirildi.

İlçe Başkanı Acar'ın açılış konuşmasıyla başlayan toplantıda parti faaliyetleri hakkında bilgiler verildi.

Çiçek ise, teşkilat çalışmalarının önemli olduğuna belirterek, Kızılcahamam İlçe teşkilatına ve Belediye Başkanı Güney'i tebrik ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Toplantı, dilek ve temennilerin ardından sona erdi.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kızılcahamam'da AK Parti Danışma Meclis Toplantısı Yapıldı - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika: İzmir'de Rıza Bey sitesi enkazından 30 saat sonra yaralı olarak bir kişi çıkarıldı Depremin habercisi olduğu söylenen Mavi Dolunay'dan olağanüstü görüntüler Cumhurbaşkanı Erdoğan deprem bölgesinde! Depremzedelere verilecek destekleri tek tek saydı Bolu'ya mevsimin ilk karı düştü UMKE personeli Eda, enkaz altındaki İnci Okan'a davranışlarıyla gönüllere taht kurdu Güney Kore'de grip aşısı tedirginliği! Aşı yaptırdıktan sonra ölenlerin sayısı 85'e yükseldi Meteoroloji'den 14 il için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı Azerbaycan ordusu, askeri mevzilere sızmaya çalışan Ermeni sabotaj grubunu imha etti