Kızıldeniz'de Suudi Arabistan-Çin'den ortak deniz tatbikatı - Son Dakika

Kızıldeniz'de Suudi Arabistan-Çin'den ortak deniz tatbikatı

17.11.2019 16:32
Kızıldeniz'de Suudi Arabistan-Çin'den ortak deniz tatbikatı, System.String[]

Suudi Arabistan ve Çin deniz kuvvetleri Kızıldeniz'de ortak tatbikat başlattı.

Suudi Arabistan ve Çin deniz kuvvetleri Kızıldeniz'de ortak tatbikat başlattı.

Suudi Arabistan Haber Ajansına (SPA) göre, Kızıldeniz'deki Kral Faysal Deniz Üssü'nde, Suudi Arabistan ve Çin deniz kuvvetleri "Mavi Kılıç 2019" olarak adlandırılan ortak deniz tatbikatı başlattı.

Üç hafta süreceği belirtilen tatbikatın, iki ülkenin donanmaları arasında iş birliğinin artırılması, bilgi alışverişi, terörizm ve korsanlıkla mücadele konusunda kapasitelerinin geliştirilmesini hedeflediği kaydedildi.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kızıldeniz'de Suudi Arabistan-Çin'den ortak deniz tatbikatı - Son Dakika


Son Dakika

Arsenal'li Mesut Özil'in adı ABD ekibi DC United ile anılıyor Son Dakika: Azerbaycan ordusu 21 köy ve 1 kasabayı işgalden kurtardı TFF Başkanı Nihat Özdemir: Yayın kuruluşla anlaşamadık, ihtarname gönderdik Ermenistan Dağlık Karabağ'da PKK'lı teröristleri ön safta kullanıyor ABD, Karabağ savaşına dahil oldu! Azerbaycan ve Ermenistan Dışişleri Bakanları Washington'a gidiyor Polis, intihara kalkışan genci bir anlık dalgınlığından yararlanarak kurtardı Giydiği çorap nedeniyle eleştirildikten sonra reklam teklifi bekleyen Seda Sayan'a talih kuşu kondu Korkutan görüntüler! Koronavirüsten ölenler hastane koridoruna dizildi