Kızıltepe'de Kitap Okuma Saati - Son Dakika

Kızıltepe'de Kitap Okuma Saati

5 yıl önce

Görüntü dökümü: - Kızıltepe Kaymakamı Erdoğan Turan Ermiş ve kurum müdürlerinin kütüphaneye gelişi - Kitap okunması - Kızıltepe Kaymakamı Erdoğan Turan Ermiş konuşması Kızıltepe'de kitaep okuma saati- Mardin'in Kızıltepe ilçesinde Kaymakam Ermiş, kitap okumayı teşvik amacıyla kamu kuruluşu temsilcileriyle pazartesi günü kütüphanede bir saat kitap okuyacak- Ermiş: "Vatandaşlarımız hafta sonu da kütüphaneyi kullanabilirler" Kızıltepe ilçesinde Kaymakam Erdoğan Turan Ermiş, kitap okumayı teşvik amacıyla kamu kuruluşu temsilcileriyle pazartesi günü kütüphanede bir saat kitap okuyacak.

Kızıltepe'de Kitap Okuma Saati, System.String[]

Görüntü dökümü: - Kızıltepe Kaymakamı Erdoğan Turan Ermiş ve kurum müdürlerinin kütüphaneye gelişi - Kitap okunması - Kızıltepe Kaymakamı Erdoğan Turan Ermiş konuşması Kızıltepe'de kitaep okuma saati- Mardin'in Kızıltepe ilçesinde Kaymakam Ermiş, kitap okumayı teşvik amacıyla kamu kuruluşu temsilcileriyle pazartesi günü kütüphanede bir saat kitap okuyacak- Ermiş: "Vatandaşlarımız hafta sonu da kütüphaneyi kullanabilirler" Kızıltepe ilçesinde Kaymakam Erdoğan Turan Ermiş, kitap okumayı teşvik amacıyla kamu kuruluşu temsilcileriyle pazartesi günü kütüphanede bir saat kitap okuyacak.Kaymakam Ermiş, Kızıltepe Kütüphanesi'nde düzenlenen okuma programında yaptığı konuşmada, insanın ihtiyaçlarından birisinin de kitap okumak olduğunu söyledi.Daire müdürleriyle beraber kütüphaneyi kullanmayı arzu ettiklerini ve bu kapsamda pazartesi günleri saat 16.00 ile 17.00 arası kitap okuma programı başlattıklarını dile getiren Ermiş, etkinliğe herkesin katılabileceğini söyledi.Kitap okumayı teşvik etmek amacıyla farklı projeler hazırladıklarını kaydeden Ermiş, şöyle konuştu: "Her akşam saat 21.00 ile 22.00 arasında televizyonu kapatarak ailece kitap okunması için proje hazırlıyoruz. Çocuklar her zaman büyükleri örnek alırlar.Kitap okumak çocukluktan kazanılan bir alışkanlıktır. Bu nedenle küçükken çocuklara bu alışkanlığı kazandırmamız lazımdır. Ayrıca kütüphanelerle alakalı yaşadığımız sıkıntı kütüphanelerin mesai saatleridir. Çalışanlar daha çok mesai saatleri dışında ve hafta sonu kütüphaneyi kullanabiliyor. Uygulamayla hafta sonu da kütüphanemizi açık tutuyoruz. Vatandaşlarımız hafta sonu da kütüphaneyi kullanabilirler."

Kızıltepe'de Kitap Okuma Saati

Haber Yayın Tarihi: 21.04.2015 05:08 Kaynak: AASon Dakika

Deprem sonrası eline aldığı bıçakla 160 aracın lastiğini patlattı
Abdullah Gül'den Elazığ depremiyle ilgili dikkat çeken çıkış: Umarım uyarıcı olur Cedi Osman'ın Elazığ depremi paylaşımı tepki çekti

Son Dakika Haberleri