Kızıltepe'de Stk'lar Öğrenciler İçin Burs Toplayacak - Son Dakika

Kızıltepe'de Stk'lar Öğrenciler İçin Burs Toplayacak

05.01.2012 17:42
Kızıltepe'de Stk'lar Öğrenciler İçin Burs Toplayacak, System.String[]

Mardin'in Kızıltepe ilçesinde sivil toplum örgütlerinin bir araya gelerek kurduğu platform, öğrenciler yararına burs toplayacak.

Mardin'in Kızıltepe ilçesinde sivil toplum örgütlerinin bir araya gelerek kurduğu platform, öğrenciler yararına burs toplayacak. Cumhuriyet meydanında kurulan çadırda halkı bilgilendiren platform yetkilileri basın açıklamasıyla çalışmalarına başladı.

Kızıltepe'de Stk'lar Öğrenciler İçin Burs Toplayacak

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Kızıltepe'de Stk'lar Öğrenciler İçin Burs Toplayacak - Son Dakika


Son Dakika

Emekli olan Khabib Nurmagomedov'a ünlü sporculardan tebrik mesajı yağdı Aliyev, "Türkiye sizi savaşa zorluyor" diyen ABD'li muhabire istediğini vermedi: Bu kadar harika bir dostumuz olduğu için oldukça gururluyuz Genç kız, iğnenin yan etkilerini söyleyen doktora saldırdı İzmir'de koronavirüs vaka sayısı son 10 günde ikiye katlandı Sinan Engin'den çarpıcı iddia: Bu açıklamalara göre yönetimin Terim'i göndermesi lazım Daha büyük bir acı yok! Otomobilin arkasında duran oğlunu fark etmeyerek 25 metre sürükledi Erzurum-G.Saray maçı sonrası, Erman Toroğlu hakem Arda Kardeşler'e patladı: Midem bulanıyor TEM Otoyolu Bolu Dağı Tüneli yeniden trafiğe kapatıldı