Kızıltepe Kaymakamı Yırık'tan Ziyaret - Son Dakika

Kızıltepe Kaymakamı Yırık'tan Ziyaret

18.01.2012 18:40
Kızıltepe Kaymakamı Yırık'tan Ziyaret, System.String[]

Mardin'in Kızıltepe ilçe Kaymakamı Erkaya Yırık, Geçici Köy Korucuları Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'ni ziyaret etti.

Mardin'in Kızıltepe ilçe Kaymakamı Erkaya Yırık, Geçici Köy Korucuları Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'ni ziyaret etti.

Kaymakam Yırık, beraberinde İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ahmet Özcan ile Geçici Köy Korucuları Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Kızıltepe Şubesi'ni ziyaret ederek, dernek yöneticileriyle bir süre görüştü.

Derneğin Mardin İl Başkanı Orhan Kandemir ve şube başkanı İsa Damircan'dan çalışmalar hakkında bilgi alan Yırık, "Derneğin her türlü sıkıntısında yanınızda olacağız. Üzerimize düşen görevi fazlasıyla yapmaya hazırız" dedi.

Dernek Başkanı Kandemir ve Demircan da yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

- MARDİN

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Kızıltepe Kaymakamı Yırık'tan Ziyaret - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Buse Varol, 1,5 yaşındaki oğluna İstiklal Marşı'nı okutarak Şevval Şahin'e gönderme yaptı Son Dakika! Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na çok sert sözler: Sende zerre kadar yürek varsa eşimle ilgili değil, benimle ilgili konuş Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Charlie Hebdo dergisinin skandal karikatürüne sert tepki: Ahlaksızlar, namussuzlar Son Dakika! Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'ndan Charlie Hebdo dergisi yetkilileri hakkında resen soruşturma Turizm sektöründen istifa edip Manisa'ya yerleşen girişimci hem kendi hem de köylünün hayatını değiştirdi İlçenin girişindeki nüfus kısmı boş tabelayı görenler şaşkınlığını gizleyemiyor Evli kadına attığı çıplak fotoğrafları ifşa olan Cem Özer, eşiyle el ele görüntülendi Sokak ortasında kangal dehşeti! Küçük Batuhan o anları anlattı: Bana saldırdı, ben de onun boğazını sıktım