Kızıltepe Stk Platformu Burs İçin Bağış Topluyor - Son Dakika

Kızıltepe Stk Platformu Burs İçin Bağış Topluyor

17.02.2012 15:20
Kızıltepe Stk Platformu Burs İçin Bağış Topluyor, System.String[]

Kızıltepe STK Platformu ihtiyaç sahibi üniversite öğrencilerine burs vermek için bağış topluyor.

Kızıltepe STK Platformu ihtiyaç sahibi üniversite öğrencilerine burs vermek için bağış topluyor.

Platform sözcüsü Şerif Öter, yaptığı açıklamada, ihtiyaç sahibi öğrencilere burs verebilmek için hayırseverlerden bağış topladıklarını belirterek, bu kapsamda Zahireciler Derneği üyelerinden bağış toplarken, üyelerden birinin 12 yaşındaki oğlu Bünyamin Alioğlu'nun kendisine biriktirdiği 12 lirayı bağışlamak istediğini söyledi.

Öter, bu durum karşısında duygulandıklarını ifade ederek, "Parayı alıp, yardım makbuzunu kendine verdim. Bu yaştaki bir çocuğun böyle bir duyarlılık göstermesi beni şaşırttı. Platform olarak paylaşma, dayanışma duygusunu yeniden yeşertmek için çabalıyoruz. Bu çocuğumuzun göstermiş olduğu paylaşma ve dayanışma ruhu ne yazıktır ki birçok yetişkinde bulunmuyor" dedi.

- MARDİN

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Kızıltepe Stk Platformu Burs İçin Bağış Topluyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Suarez'in oynadığı takımlar, son 2 maçta Bayern Münih'ten 12 gol yedi Son Dakika! 2020 KPSS lisans sınavı sonuçları açıklandı Koronavirüsü yenen 96 yaşındaki kadın: Gençlikte çok fazla pırasa, soğan ve yeşil biber yedim ABD eski Başkanı Obama, megafonla oy isteyerek Biden'a destek oldu Sağlık Bakanı Koca'dan 7 kritik il için gece yarısı paylaşımı: Vakalarda artış var, kurallara uyalım "Hazır asker" imajıyla gündeme bomba gibi düşen Yıldız Tilbe, yeni tarzıyla yine çok konuşulacak Dondurucudan çıkardıkları erişteyi yiyen aynı aileden 9 kişi hayatını kaybetti Masumlar Apartmanı'nın "Han"ı Birkan Sokullu'nun eski eşinin ünlü oyuncu olduğu ortaya çıktı