Kızıltepe Stk Platformundan Yeni Yıl Mesajı - Son Dakika

Kızıltepe Stk Platformundan Yeni Yıl Mesajı

01.01.2012 09:40
Kızıltepe Stk Platformundan Yeni Yıl Mesajı, System.String[]

Kızıltepe Sivil Toplum Kuruluşları Platformu yeni yıl dolayısıyla mesaj yayımladı.

Kızıltepe Sivil Toplum Kuruluşları Platformu yeni yıl dolayısıyla mesaj yayımladı.

Platformdan yapılan yazılı açıklamada, 2012 yılının ülkeye, millete, tüm insanlığa hayırlar getirmesinin beklendiği bildirildi.

Yeni yılın sağlık, afiyet ve bereket dolu bir yıl olmasının arzu edildiği kaydedilen mesajda şöyle denildi:

"2012 yılı doğal afetlerden uzak, işsizlik sorunu olmayan, farklı dinlere ve inanca sahip olan bütün insanların kardeşçe, barış içinde, çağdaş ve eşitlik ilkesinde yaşayacakları bir yıl olsun. 2011 yılında meydana gelen ve yüreğimizi burkan olayların bir daha yaşanmamasını diliyoruz. Yeni anayasa bütün halkları ve dinleri kucaklayan, insan objesinin öne çıktığı bir anayasa olsun. Bu vesile ile tüm vatandaşların yeni yılını kutlarız."

- MARDİN

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Kızıltepe Stk Platformundan Yeni Yıl Mesajı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Depremde tuzla buz olan Doğanlar Apartmanı'yla ilgili kan donduran gerçek ortaya çıktı! Belediye 2 yıl önce çürük raporu vermiş Tuvana Türkay'ın da koronavirüse yakalandığı ortaya çıktı Paşinyan'dan skandal Karabağ sözleri: Azerbaycan bölgeyi ele geçirirse soykırım yapacak Bolu'ya mevsimin ilk karı düştü Tepkilerin ardından Macron geri adım attı: Charlie Hebdo karikatürlerini desteklemiyoruz Azerbaycan ordusu, askeri mevzilere sızmaya çalışan Ermeni sabotaj grubunu imha etti Anne ve 3 çocuğu enkaz altından çıkarılmıştı! Sağ kurtarılan bir çocuk hastanede hayatını kaybetti Şarkıcı Doğuş'tan kan donduran itiraflar: Birini öldürmeye teşebbüs ettim