Kızım Dizisinde Öykü'nün Annesi Asu Rolünde Oynayan Selin Şekerci Kimdir? - Son Dakika

Kızım Dizisinde Öykü'nün Annesi Asu Rolünde Oynayan Selin Şekerci Kimdir?

2 yıl önce

TV8 ekranlarının sevilen dizisi Kızım'a katılan Selin Şekerci, dizinin hayranları tarafından merak ediliyor. Peki, Kızım dizisine Öylü'nün annesi Asu rolüyle katılan Selin Şekerci kimdir, kaç yaşındadır?

Kızım Dizisinde Öykü'nün Annesi Asu Rolünde Oynayan Selin Şekerci Kimdir?, System.String[]

Kızım dizisinin kadrosuna katılan başarılı oyuncu Selin Şekerci, dizinin izleyicileri tarafından araştırılmaya başlandı. Peki, Selin Şekerci kimdir? İşte, Selin Şekerci'nin biyografisi..

SELİN ŞEKERCİ KİMDİR?

Selin Şekerci, 1 Haziran 1988 yılında İzmir, Karşıyaka'da dünyaya geldi. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İzmir'de tamamlayan Selin Şekerci, 8 yaşına kadar bale eğitimi aldı. İzmir Devlet Tiyatrosunda oyunculuk eğitimini tamamladıktan sonra 18 yaşında İstanbul'a gelen başarılı oyuncu, dizi ve reklamlarda yer alamaya başladı.

MELEKLER KORUSUN DİZİSİ İLE TANINDI

Selin Şekerci, 2006 yılında rol aldığı "Sağır Oda" dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşadu. Ancak asıl popülerliğini "Melekler Korusun" dizisi ile kazandı. "Ay Büyürken Uyuyamam" adlı Türk yapımı filmde rol alan Şekerci 2012 yılında Mahsun Kırmızıgül'ün yönetmenliği üstlendiği "Benim İçin Üzülme" dizisinde Irmak karakterini canlandırdı.

2014 yılında "Kaçak Gelinler" dizisinde canlandırdığı Şebnem karakteri ile çok sevilen ve büyük bir hayran kitlesi kazanan Selin Şekerci, son olarak 2017 yılında Fox TV ekranlarında yayınlanan Çoban Yıldızı dizisinde Zühre karakterini canlandırdı.

OYUNCU CANER CİNDORUK İLE BİRLİKTE

Selin Şekerci, bir süredir kendisi gibi oyuncu Caner Cindoruk ile mutlu bir aşk yaşıyor.

HAKKINDA, CUMHURBAŞKANI'NA HAKARETTEN DAVA AÇILDI

Selin Şekerci hakkında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ErdoğanTwitter hesabından yaptığı paylaşımlarda 'Yüzüklerin Efendisi' filminin kötü karakteri 'Saruman'a benzeterek hakaret ettiği gerekçesi ile yargılandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, daha önce avukatı aracılığı ile mahkemeye dilekçe sunarak şikâyetini geri aldı.

Haber Yayın Tarihi: 07.11.2018 04:09 Son Dakika

Patron, yanında çalışan iç mimarın etek altı fotoğrafını çekti
İmamoğlu, "Otur işine bak" diyen Erdoğan'a yanıt verdi: En iyisini 16 milyon bilir Ahmet Davutoğlu ile Nihal Olçok el ele poz verdi