Kızım ve Ben" Filminin Galası Yapıldı - Son Dakika

Kızım ve Ben" Filminin Galası Yapıldı

03.04.2018 23:13

- Galadan detaylar Filmin oyuncularının açıklamaları İSTANBUL - Başrollerini Cemal Hünal ve İrem Helvacıoğlu'nun paylaştığı 'Kızım ve Ben' filminin galası yapıldı.

- Galadan detaylar

Filmin oyuncularının açıklamaları İSTANBUL - Başrollerini Cemal Hünal ve İrem Helvacıoğlu'nun paylaştığı 'Kızım ve Ben' filminin galası yapıldı.

Kızım ve Ben Filminin Galası Yapıldı
Kızım ve Ben Filminin Galası Yapıldı
Kızım ve Ben Filminin Galası Yapıldı
Kızım ve Ben Filminin Galası Yapıldı

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kızım ve Ben' Filminin Galası Yapıldı - Son Dakika


Son Dakika

64 yaşındaki Ayşenil Şamlıoğlu, bacak dekolteli pozuyla genç kızlara taş çıkarttı Ünlü otobüs firmasında rezalet! Muavin, yan koltuğundaki genç kıza bakarak mastürbasyon yaptı Kontrolden çıkan otomobilin altında kalmaktan kıl payı kurtulan adam: Azrail ile karşı karşıya geldim Sadakatsiz'e damga vuran sahne! Eşini aldatan adamın sözleri Twitter'da tepki çekti Başını taşla ezip öldürdüğü komşusunun cesedini metrelerce yükseklikten aşağıya attı Atletico Madrid, 728 gün sonra Şampiyonlar Ligi'nde 4 gol yedi Vakalardaki vahim artış sonrası Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, herkesin merak ettiği soruyu yanıtladı: İlave tedbirler gündemde değil Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Azerbaycan'dan asker talebi gelirse Türkiye tereddüt etmez