Kızının evliliğini kabullenemeyen baba, damadı işkence yaptıktan sonra boğarak öldürdü - Son Dakika

Kızının evliliğini kabullenemeyen baba, damadı işkence yaptıktan sonra boğarak öldürdü

26.09.2020 20:36

Hindistan'ın Telangana eyaletinde yaşayan 28 yaşındaki Hemanth, akrabası Avanthi Reddy ile evlendi. Kızının evliliğini kabullenemeyen baba, kaçırdığı damadı işkence yaptıktan sonra boğarak öldürdü.

Hindistan'ın Telangana şehrinde yaşayan 28 yaşındaki Hemanth, kendisinden sosyal sınıf olarak daha üstün olan akrabası Avanthi Reddy ile evlendi.

İŞKENCE YAPTIKTAN SONRA BOĞARAK ÖLDÜRDÜ

Evliliği kabullenmeyen Avanthi'nin babası, dokuz erkek çocuğu ile birlikte kızını ve damadını kaçırdı. Kızı Avnathi, kaçmayı başarsa da kocası başaramadı. Baba, kaçırdığı damadı işkence yaptıktan sonra boğarak öldürdü ve cesedini yol kenarına attı.

GENÇ KADIN 6 AY BOYUNCA EV HAPSİNDE TUTULDU

Öldürülen Hemanth'ın annesi, gelinin babasının bu evliliğe karşı olduğunu, hatta kızının evlenmemesi için altı ay boyunca ev hapsinde tuttuğunu söyledi. Buna rağmen oğlunun ve gelininin evlenmesine engel olamadığını belirten damadın annesi, çiftin Haziran ayında dünyaevine girdiğini söyledi.

Kızının evliliğini kabullenemeyen baba, damadı işkence yaptıktan sonra boğarak öldürdü

Son Dakika Dünya Kızının evliliğini kabullenemeyen baba, damadı işkence yaptıktan sonra boğarak öldürdü - Son Dakika Dünya

YORUMLAR (1)

Son Dakika

TFF, iki hakemin koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıkladı Şekli ve fiyatı ile herkesi şaşırtan ejder meyvesi bu yıl da tezgahlardaki yerini aldı Son Dakika! Büyükçekmece'de eğitim uçağı düştü, ilk müdahale çevredeki vatandaşlardan geldi Öğretmen, öğrencisiyle annesi kanepede uyurken ilişkiye girdi Azerbaycan askerleri Ermenilerin yaptığı alçaklığı gözler önüne serdi! Tarihi camiyi domuz ahırına çevirmişler Bakan Koca'nın ismini vererek uyardığı kentimizden yasak haberi geldi TSK, yerli ve milli silahları ilk kez kullandı! Yapılan atışlar, Azerbaycanlı kardeşlerimize ithaf edildi 7 yaşındaki kızın bileğine demir kapı parmaklıkları saplandı