Boğularak öldürülen kızın acılı babası: Katil benimle birlikte Ayşe'yi aradı, para vermeyi bile düşündüm - Son Dakika

Boğularak öldürülen kızın acılı babası: Katil benimle birlikte Ayşe'yi aradı, para vermeyi bile düşündüm

26.02.2021 16:01

İzmir'de, parkta tanıştığı bir kişi tarafından boğularak öldürülen ve ormanlık alanda cansız bedeni bulunan Ayşe Nazlı Kınacı'nın babası Altan Kınacı katille ilgili kan donduran detaylar anlattı. Baba Kınacı, kızının katilinin kendisiyle birlikte Ayşe'yi aradığını ve yardımları için caniye para vermeyi bile düşündüğünü söyledi.

İzmir'in Menderes ilçesinde Taylan Özgür İmal tarafında boğularak öldürüldükten sonra cansız bedeni battaniyeye sarılı halde ormanlık alanda bulunan Ayşe Nazlı Kınacı'nın (20) babası Altan Kınacı; kızının, arkadaşı Özlem Ö.'ye, kendisini kurtarmaları için çok sayıda mesaj ve ses kaydı ile konum gönderdiğini söyledi. Genç kızın, öldürülmeden önce arkadaşı Özlem Ö.'ye, "Beni al, korkuyorum" yazılı mesajlar ile "Beni bırak" çığlığı attığı ses kayıtları ile bulunduğu yerin konum bilgilerini gönderdiği ortaya çıktı.

"KIZIMA NE İÇİRDİ BİLMİYORUZ"

Kızının 13 Şubat'ta kız arkadaşının sevgilisinin evine gittiğini ifade eden Ayşe Nazlı Kınacı'nın acılı babası Altan Kınacı, "Orada çıkan tartışmadan sonra sakinleşmek için gittiği bölgedeki bir parkta hıçkırarak ağlarken yanına Taylan Özgür İmal denen cani geliyor ve teskin etme bahanesiyle yaklaşıyor. Birkaç saat yanında durduktan sonra, kızım ona telefonunu kullanıp kullanamayacağını soruyor, o da veriyor. Telefonla arkadaşına mesaj yazıyor. Ardından Taylan, kızımı sahile götürüyor. Biz o akşamdan itibaren kızımdan haber alamıyoruz. Orada kızıma ne yedirip, içirdi bilmiyoruz. Bir şey verdiğinden eminim çünkü kızım kendini kolayca teslim edecek biri değildi" dedi.

"KATİLLE İLGİLİ BELGELER DAHA ÖNCE ELİMDE OLSAYDI, ÖLDÜRÜR CEZASINI ÇEKERDİM"

Ayşe Nazlı'nın arkadaşı Özlem Ö.'ye attığı mesajların kendilerine geç iletildiğini belirten baba Kınacı, bu sürede buluştukları İmal'ın soğukkanlılıkla yardım etmeye çalışıyormuş gibi göründüğünü de ifade ederek, "Kızımı son gören o olduğu için beraber karakola da gittik. Hatta yardımcı olduğu için kendisine teşekkür ettiğim gibi cebine para koymayı bile düşündüm. Özlem, kızımın kendisine 13 Şubat'ta o caniyle nasıl mücadele ettiğini gösteren mesajları attı. Mesajlarda konum, fotoğraf ve ses kayıtları vardı. Bu belgeler daha önce elimde olsaydı onu öldürür cezasını da çekerdim. Devletim ne ceza kesecekse ben ona razıyım. En ağır cezayı almasını istiyorum" dedi.

Boğularak öldürülen kızın acılı babası: Katil benimle birlikte Ayşe'yi aradı, para vermeyi bile düşündüm

"UYUŞTURUCU VERİLMESEYDİ KIZIM ELİNİ ELLEYENİN ELİNİ KESERDİ"

Acılı baba, katil zanlısı İmal'ın ifadesinde "Ayşe Nazlı ile kendi rızasıyla birlikte olduk" diyerek yalan söylediğini, bunun mesajlar ve ses kayıtlarıyla kanıtlandığının altını çizerek, "Biz çocuklarımızı Türk örf ve adetlerine göre yetiştirdik. Kızımız, bizim boynumuz yere eğilmesin diye bu mesajları göndermiş. Ayşe Nazlı'ya uyuşturucu bir şey vermemiş olsaydı kızım onun gibi üç tane Taylan'ı komaya sokardı. Öyle bir babayiğitti benim kızım. Elini elleyenin elini keserdi" diye konuştu.

"Bizim aşkımız, sevgimiz çok farklıydı" diyen Kınacı, "O benim dünyamdı. Başka dünyalar bitmesin. Bugün de kızımın mevlidi var. Ben onun düğününe davet etmek isterdim sizi ama gelen her şey Allah'tan. Diyecek bir şey yok" ifadelerini kullandı.

Boğularak öldürülen kızın acılı babası: Katil benimle birlikte Ayşe'yi aradı, para vermeyi bile düşündüm
Boğularak öldürülen kızın acılı babası: Katil benimle birlikte Ayşe'yi aradı, para vermeyi bile düşündüm
Boğularak öldürülen kızın acılı babası: Katil benimle birlikte Ayşe'yi aradı, para vermeyi bile düşündüm

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Boğularak öldürülen kızın acılı babası: Katil benimle birlikte Ayşe'yi aradı, para vermeyi bile düşündüm - Son Dakika


YORUMLAR (6)
  • Las palmas : Türkiye de ki mevcut Roma hukuku acilen tarihin çöplüğüne atılıp yerli ve milli hukuk yazılmalıdır sapıkların katillerin psikopatların en büyük güvencesi mevcut kokuşmuş ceza veremeyen Roma hukukudur Cevap Yaz 27 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Cuma namazı camilerde kılınabilecek mi? Merak edilen soruya İçişleri Bakanlığı yanıt verdi Cuma namazı camilerde kılınabilecek mi? Merak edilen soruya İçişleri Bakanlığı yanıt verdi Mağdur olan binlerce Thodex üyesinin kimlik bilgileri ve fotoğrafları ifşa edildi Mağdur olan binlerce Thodex üyesinin kimlik bilgileri ve fotoğrafları ifşa edildi Yunan Bakan Dendias'ın hadsiz sözleriyle ilgili Başbakan Miçotakis'ten tarihi itiraf Yunan Bakan Dendias'ın hadsiz sözleriyle ilgili Başbakan Miçotakis'ten tarihi itiraf Çalışmak için geldiği inşaattan düşen genç, hayatını kaybetti Çalışmak için geldiği inşaattan düşen genç, hayatını kaybetti Cumhuriyet tarihinin en büyük vurgununu 4 gün önceden gören biri var! Hem de yabancı Cumhuriyet tarihinin en büyük vurgununu 4 gün önceden gören biri var! Hem de yabancı Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Twitter hesabını kapattı Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Twitter hesabını kapattı Thodex mağdurlarından biri şikayetçi oldu! Kaptırdığı para az buz değil Thodex mağdurlarından biri şikayetçi oldu! Kaptırdığı para az buz değil Koronavirüs yasağını nasıl deldiğini Instagram hesabından anlatan fenomene 22 bin TL'lik ceza Koronavirüs yasağını nasıl deldiğini Instagram hesabından anlatan fenomene 22 bin TL'lik ceza