KKTC Cumhurbaşkanı Eroğlu, Denktaş'ı Ziyaret Etti - Son Dakika

KKTC Cumhurbaşkanı Eroğlu, Denktaş'ı Ziyaret Etti

13.01.2012 12:26
KKTC Cumhurbaşkanı Eroğlu, Denktaş'ı Ziyaret Etti, System.String[]

KKTC Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu, Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi yoğun bakım servisinde tedavisi süren KKTC Kurucu Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş'ı ziyaret etti ve durumu hakkında doktorlardan bilgi aldı.

KKTC Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu, Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi yoğun bakım servisinde tedavisi süren KKTC Kurucu Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş'ı ziyaret etti ve durumu hakkında doktorlardan bilgi aldı. Denktaş'ın sağlık durumunun düne göre daha kritik olduğu ve saat 08.00'den itibaren kritik bir aşmaya girdiği belirtildi.

YDÜ Hastanesi Yönetim Kurulu üyesi Ahmet Savaşan, doktorların 88 yaşındaki Denktaş'ın sağlık durumunun düne göre daha kritik olduğunu bildirdiğini belirterek, organ yetmezliğinin devam ettiğini ve şu an için uyutulduğunu söyledi. Denktaş'ın solunumunun makine tarafından sağlandığını bildiren Savaşan, "Sabah 08.00'den itibaren çok kritik bir aşamaya girildi diyebiliriz" dedi.

KKTC CUMHURBAŞKANI EROĞLU'NDAN ZİYARET

KKTC Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu, Denktaş'ı ziyareti sonrasında yaptığı açıklamada, Denktaş'ın durumunun kritik olduğunu ve solunum cihazına bağlandığını belirtti. YDÜ Hastanesi'ndeki doktorların Denktaş için elinden geleni yaptığını söyleyen Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu, "Ancak Denktaş'ın durumu şu an oldukça kritik. Umarım, daha önceki rahatsızlığı gibi bunu da atlatır" diye konuştu.

(MV/SS)

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel KKTC Cumhurbaşkanı Eroğlu, Denktaş'ı Ziyaret Etti - Son Dakika


Son Dakika

Azerbaycan ordusunun yeni istikameti Şuşa! "İşgalden kurtarılması Dağlık Karabağ'ın ele geçirilmesi demektir" G.Saray'da ikinci eleman krizi! Terim'le yönetim karşı karşıya geldi Milyonlarca vatandaşa dev destek geliyor! İşte 2021 bütçesinin detayları Kazada yaralanan kuryeye yardım etmek yerine aracının paspasını temizledi 64 yaşındaki Ayşenil Şamlıoğlu, bacak dekolteli pozuyla genç kızlara taş çıkarttı Son Dakika! 2020 KPSS lisans sınavı sonuçları açıklandı ABD eski Başkanı Obama, megafonla oy isteyerek Biden'a destek oldu Sağlık Bakanı Koca'dan 7 kritik il için gece yarısı paylaşımı: Vakalarda artış var, kurallara uyalım