KKTC'den gelen öğrenci ve tır şoförleri karantina altına alındı - Son Dakika

KKTC'den gelen öğrenci ve tır şoförleri karantina altına alındı

5 gün önce

KKTC'den gelen öğrenci ve tır şoförleri karantina altına alındı Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nden gelen 459 öğrenci ve tır şoförü korona virüsü tedbirleri kapsamında Adana, Hatay ve Niğde'de karantina altına alındı.

KKTC'den gelen öğrenci ve tır şoförleri karantina altına alındı

MERSİN - Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nden gelen 459 öğrenci ve tır şoförü korona virüsü tedbirleri kapsamında Adana, Hatay ve Niğde'de karantina altına alındı.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nden gelen 459 kişi korona virüsü tedbirleri kapsamında Adana, Hatay ve Niğde'de karantina altına alındı. 300'ü öğrenci olmak üzere 159 tır şoförü toplam 459 kişiden 169'u Adana'ya, 120 kişinin Hatay'a ve 170 kişinin ise Niğde'de Yurtlara yerleştirileceği öğrenildi.

Tüm dünyada etkisini gösteren ve binlerce kişinin hayatını kaybetmesine neden olan korona virüsü ile ilgili tedbirler uygulanmaya devam ediliyor. Akşam saatlerine doğru yoğun güvenlik önlemleri altında KKTC'den çıkan gemiler, akşam 21.00 sıralarında Mersin'in Silifke ilçesine bağlı Taşucu Limanına demir attı.

Burada da sıkı denetimlerle otobüslere bindirilen 459 kişi polis eskortları eşliğinde karayolu ile Adana, Hatay ve Niğde'ye gönderildi. 459 kişinin 14 gün boyunca tedbir amaçlı karantina altında kalacakları bildirildi.

KKTC'den gelen öğrenci ve tır şoförleri karantina altına alındı
Son Dakika

Ölüm raporuna sehven "bulaşıcı hastalık" yazılınca 3 mezarlığa da defnedilemedi
İş yeri sahibini bıçaklayan hırsızı, mahalle bekçileri yakaladı Hakan Ural, iki çocuğu hasta olan ailenin evini yaptırdı Ev halkı, kaza yaparak bahçelerine düşen aracı uçak sandı