Kkü'de "Genç Yazarlar Atölyesi Projesi" - Son Dakika

Kkü'de "Genç Yazarlar Atölyesi Projesi"

17.12.2018 13:34
Kkü'de

Kırıkkale Üniversitesinde (KKÜ) "Genç Yazarlar Atölyesi Projesi" eğitimleri başladı.

Kırıkkale Üniversitesinde (KKÜ) "Genç Yazarlar Atölyesi Projesi" eğitimleri başladı.

KKÜ Genç Yazarlar Topluluğu tarafından yürütülen 45 kişinin eğitim aldığı projede eğitimler 3 ay sürecek.

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Şehit Üsteğmen Murat Taylan Öncel Salonu'nda başlayan eğitimler öncesinde AA muhabirine açıklamalarda bulunan proje koordinatörü Ali Kazancı, lisansüstü, lisans ve ön lisans öğrencilerinin yoğun talep ve katılımları ile eğitimlerin devam ettiğini söyledi.

Eğitimleri alan öğrencilerden oldukça olumlu tepkiler aldıklarını belirten Kazancı, "Kırıkkale'de bir ilk yazarlık eğitimi. Çok istekli ve yetenekli bir ekip ile çalışıyoruz. Gayet verimli bir eğitim süreci geçiriyoruz. Bu projede bize destek olan herkese teşekkür ediyorum. Amacımız, iyilik bulaşıcıdır felsefesiyle yetiştirmeye çalıştığımız gençliğin, kendi yeteneklerini ortaya çıkarmak ve sonrasında eğitimi alan gençlerin Kırıkkale'deki okullara eğitim vermelerini sağlamaktır. Bu sayede okur-yazar bir neslin temellerini atarak Mehmet Akif'leri, örnek almalarını sağlamak." diye konuştu.

- Kaynak: AA

Son Dakika Eğitim Kkü'de 'Genç Yazarlar Atölyesi Projesi' - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan: İzmir'deki depremde 12 can kaybı, 438 yaralımız var Depremin ardından İzmir'de 4 hastanenin tahliye edildiği iddialarını İl Sağlık Müdürlüğü yalanladı İzmir Valisi Köşger, vatandaşları belirlenen toplanma alanlarına davet etti Son Dakika: İzmir'de meydana gelen 6,6 büyüklüğündeki depremde ölü sayısı 12'ye, yaralı sayısı 438'e yükseldi Bakan Soylu fotoğrafla uyardı: Lütfen araçlarınızı kullanmayın, yolları müdahale ekiplerimize bırakın Deprem anında ve sonrasında neler yapılmalı? AFAD, önemli bilgileri paylaştı Prof. Dr. Ziyadin Çakır, İzmir'deki tsunaminin nedenini anlatıp uyardı: Bütün Körfez tehlike altında İzmir'de faaliyet gösteren bir otelin işletmecisinden örnek davranış: Depremzedeleri ücretsiz ağırlayacak