KOBIL'de İş Geliştirme Direktörü Hasan Emre Özgür oldu - Son Dakika

KOBIL'de İş Geliştirme Direktörü Hasan Emre Özgür oldu

10.10.2019 13:08
KOBIL'de İş Geliştirme Direktörü Hasan Emre Özgür oldu, System.String[]

Almanya ve Türkiye'deki Ar-Ge merkezinden tüm dünyaya teknoloji ihraç eden KOBIL Grup'un iş geliştirme biriminin başına sektörün deneyimli ismi Hasan Emre Özgür atandı.

Toplam 50 ülkede 150 bankanın güvenlik uygulamalarını yürüten KOBIL Grup'un Türkiye ofisinin iş geliştirme ve müşteri ilişkileri yönetimi, sektörün deneyimli ismi Hasan Emre Özgür'e emanet… Bugüne kadar ulusal ve uluslararası bankalar ve teknoloji şirketlerinde üst düzey yöneticilik yaparak bireysel bankacılık ve ödeme sistemleri alanında uzmanlaşan Özgür, KOBIL'in güvenli dijital kimlik çözümleri için işbirliklerinden sorumlu olacak.

Kariyerine 2003 yılında ürün yöneticisi olarak Yapı Kredi Bankası'nda adım atan Özgür, daha sonra Akbank ve CPP Group gibi önde gelen kurumlarda yöneticilik görevlerinde bulundu. 2013 yılında ING Bank'a transfer olan Özgür, 2018 yılına kadar bankanın ödeme sistemlerinin pazarlama müdürlüğünü yürüttü. Aynı dönemde ING'yi temsilen BKM ve TBB'nin komitelerinde aktif yer alan Özgür, son olarak bir fintech olan Trusturk A.Ş.'nin Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak perakende ve sigorta sektörlerine yönelik birçok finansal inovasyon modelinin yapılması için çalıştı. Özgür, İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümü ve Kabataş Erkek Lisesi mezunudur.

KOBIL Grup Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Koyun da Hasan Emre Özgür'ün finansal deneyimi ve vizyonunun şirketin bankacılık alanında gerçekleştireceği atılımlara çok önemli bir katkısı olacağını belirterek, "Ekibe katılan yeni üyemiz ile birlikte finans sektöründeki etkinliğimizi ve iş ortaklıklarımızı daha da artırmayı amaçlıyoruz" dedi.

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel KOBIL'de İş Geliştirme Direktörü Hasan Emre Özgür oldu - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Dondurucudan çıkardıkları erişteyi yiyen aynı aileden 9 kişi hayatını kaybetti Real Madrid, evinde Shakhtar Donetsk'e 3-2 mağlup oldu Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Azerbaycan'dan asker talebi gelirse Türkiye tereddüt etmez Denizde boğulma tehlikesi geçiren kızını kurtaran kahraman baba, kendi canından oldu Bursa'da Gelecek Partisi'nden erken kopuş! İlçe Başkanı dahil 30 kişi istifasını verdi Giydiği çorap nedeniyle eleştirildikten sonra reklam teklifi bekleyen Seda Sayan'ın başına talih kuşu kondu Hırsızlık yaptığı evden çıkarken yakalanan çocuk: Su içmek için eve girdim Bilim insanlarından yeni araştırma! Koronavirüsün insanı nasıl hasta ettiği ortaya çıktı