Koca pirzolayı şapur şupur yediği anları paylaşan Nusret Gökçe'ye tepki yağdı - Son Dakika

Koca pirzolayı şapur şupur yediği anları paylaşan Nusret Gökçe'ye tepki yağdı

15.01.2021 10:57

Sosyal medya hesabından yaptığı şovlarla adından söz ettiren sosyete kasabı Nusret, son paylaşımında baltayı taşa vurdu.

Vatandaşların koronavirüs salgınından dolayı ekonomik olarak zor bir dönemden geçtiği bu süreçte koca pirzolayı eline alıp yiyen Nusret Gökçe, bu anları da sosyal medyadan paylaştı.

BÜYÜK TEPKİ ÇEKTİ

Birçok kullanıcı Nusret'in videosunun altına "Ülke gündeminden ne kadar da uzaksın", "Millet evine ekmek alamazken bu nasıl şov", "Gösteriş yapmaktan vazgeç artık, yiyen var yiyemeyen var", "Yaradan sormaz mı sen yerken biz aç aç izliyoruz" şeklinde yorumlar yapıldı.

Koca pirzolayı şapur şupur yediği anları paylaşan Nusret Gökçe'ye tepki yağdı

MANDA FOTOĞRAFI DA ELEŞTİRİ YAĞMURUNA TUTULMUŞTU

Nusret Gökçe daha önce de sağılmak için getirilen mandaların içinde verdiği poz yüzünden eleştirilmişti. O anları milyonlarca takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından "Çok önemli toplantı" notuyla paylaşan Gökçe için Twitter'da tepki gösterilen paylaşımlar yapılmıştı. Gazeteci Cem Seymen, Nusret'in mandaların içinde verdiği pozuna "Hayatımda gördüğüm en ahlaksız, en acımasız, en iğrenç fotoğraflardan biri. Endüstriyel üretimin köle yaptığı tüm canlıların efendisi olduğunu zanneden insanoğlunun kibirli ve bir o kadar küçük düşürücü fotoğrafı. Yaşamı, tabiatı, yaradanı, her türlü değeri ayaklar altına alıyor" demişti.

Koca pirzolayı şapur şupur yediği anları paylaşan Nusret Gökçe'ye tepki yağdı

Son Dakika Magazin Koca pirzolayı şapur şupur yediği anları paylaşan Nusret Gökçe'ye tepki yağdı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (36)
  • dostlarm: Arkadaşlar. sınıfsal bir Dünyadayız. Sizin nefretle bakıp ayıpladığınız şeyler diğer insanlar için normal. sınıflara ayrıldık. 1. 2. 3. 4. ve 5. 1.sınıftakiler böyle para içerisinde yüzen hayattaki bir çok zevki tatmış kişiler. onlar için artık her şey normal. 5.sınıftakiler ise malesef ama malesef çaresizlikten ,yetememekten, tüm çabalarına rağmen parasızlıktan intihar eden kardeşlerimiz. bu uçurum çok zor kapanır artık. geçmiş olsun ! Cevap Yaz 4 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Güzel spiker Giorgia Palmas, Milan taraftarların geri dönüş çağrısına olumsuz yanıt verdi Vatandaş indirim beklerken yağ firmaları aynı filmi başa sararak gramaj oyununu devreye soktu Siyasi kutuplaşmanın sokağa yansıması! Röportaj esnasında tekmeler yumruklar havada uçuştu Nijerya'da silahlı kişilerin okula düzenlediği saldırıda yüzlerce kız öğrenci kaçırıldı Ekmekler eksilince kamera kayıtlarını izledi, gerçek ortaya çıktı Öldürdüğü sevgilisinin cesedini öpüp, saçlarını toparlamış Korona bitmeden bir yeni salgın daha: Dirençli uyuz vakaları patladı, 15 dakikalık temasta bulaşıyor Korona vakalarının arttığı illerde kararlar peş peşe geldi! İşte il il yapılan kısıtlamalar