Kocadağ Öğrencilerle Buluştu - Son Dakika

Kocadağ Öğrencilerle Buluştu

05.01.2012 15:11
Kocadağ Öğrencilerle Buluştu, System.String[]

ğitimci Yazar Niyazi Kocadağ Esentepe İMKB Lisesi'nde düzenlenen kariyer gününe katılarak kitaplarını imzalayıp gençlerle söyleşi yaptı.

ğitimci Yazar Niyazi Kocadağ Esentepe İMKB Lisesi'nde düzenlenen kariyer gününe katılarak kitaplarını imzalayıp gençlerle söyleşi yaptı.

Büyük ilginin olduğu imza günü ve söyleşide gençler Niyazi Kocadağ'a kitaplarını imzalatmak için sıraya girdiler. Niyazi Kocadağ, "Sizler gibi bu şehrin kaldırımlarını sevinç ve hüzün gözyaşlarıyla ıslatmış, aynı havayı solumuş, aynı şehrin topraklarında yetişmiş, ekmeğiyle büyümüş bir büyüğünüz olarak sizlerle buluşmanın onurunu yaşıyorum" dedi. Yazar Kocadağ'ı soru yağmuruna tutan gençler, söyleşiden oldukça keyif aldıklarını ve bu tür etkinliklerin daha sık yapılarak gençlerin meraklarının giderilmesi

gerektiğini söyledi. Program sonunda Kocadağ ile bol bol fotoğraf çektiren gençler, yazarı alkış yağmuruna tuttu. Kocadağ program sonunda, "Göstermiş olduğunuz ilgi beni haddimden fazla mutlu etmiştir. Beni sizlerle buluşturan değerli hocam Turgut Karadağ olmak üzere tüm emeği geçenlere teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Kocadağ Öğrencilerle Buluştu - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Haluk Levent'ten İbo Show eleştirilerine esprili yanıt: Bana güvenmeyin demiştim Son dakika! Anadolu Otoyolu'nda zincirleme trafik kazası! 16 araç birbirine girdi, 8 yaralı var Bilim Kurulu Üyesi Afşin Emre Kayıpmaz'dan maske uyarısı: N95 ve FFP2 tarzı maskeler toplu alanlarda kullanılmamalı Üç kişinin hayatını kaybettiği korkunç kazanın görüntüleri ortaya çıktı Sivasspor'un karda oynanan Başakşehir maçında sahaya beyaz formayla çıkması dünya gündeminde Kadir Şeker'in öldürdüğü Özgür Duran'ın ailesinin avukatı: Gizli tanığın ifadesiyle dosya bambaşka bir hal alacak Marketten çaldığı 5 kangal sucukla kıskıvrak yakalandı Sağlık Bakanlığı yetkilisi: 15 Mart'ta 27 milyon kişiyi aşılamamız halinde kısıtlamaların büyük bölümünü kaldırmayı planlıyoruz